Shakira She Wolf 2009 - Shakira She Wolf - Shakira 2009 - She Wolf 2009 - Shakira She Wolf Albümü - Shakira She Wolf Albüm Tanıtım - Shakira Albümleri

Shakıra’nın Yepyeni Albümü

“SHE WOLF” ÇIKIYOR!Dünyaca ünlü süper star SHAKIRA, yeni albümünü albümle aynı isimdeki “She Wolf” ile müjdeledi. Shakira’nın John Hill (Santogold) ile birlikte yazıp kaydettiği bu şarkı, Shakira’nın diğer şarkıları gibi orijinal ve akılda kalıcı şarkı sözleriyle dikkat çekiyor.

Shakira, hayranlarını şaşırtmayarak, kendine özgü dans müziği etkileriyle hazırladığı şarkısında; mecazi ve bir o kadar da tehlikeli bir “Kurt-Kadın”ın efsanesine değinen güzel yıldızın She Wolf videosu müzik kanallarının vazgeçilmezleri arasında yerini aldı.

Şarkının video klibinin yönetmenliğini ise; Shakira ve Beyoncé ile birlikte seslendirdiği “Beautiful Liar” videosunun; Beyoncé’nin “Crazy in Love”,"If I Were A Boy" ve “Single Ladies (Put a Ring on It)” videoları ile Britney Spears’ın "My Prerogative" ve “If U See Amy” gibi çok ses getiren videolarının da yönetmenliğini yapmış olan Jake Nava üstlendi. Yaratıcı ve bir o kadar da seksi video klipte; kendine has dans teknikleri olan özel bir kadının “başkalaşım”ı konu ediliyor.

Kurt-Kadın geliyor!

Shakira’nın Sony Music etiketiyle yayınlanacak olan yeni albümünde; İngilizce içeriğe sahip olsa da, albümün çıkış şarkısı “She-Wolf”un İspanyolca versiyonu “Loba” da yer alıyor.

Shakira şimdiye dek hem İngilizce hem de İspanyolca şarkıları ile müzik listelerini altüst eden single başarıları yakaldı ve 50 milyonun üzerinde bir albüm satış başarısına ulaştı. Dijital satışları 10 milyonu aşan “La Tortura” ve “Hips Don’t Lie” gibi hit şarkıların yer aldığı son projesi Oral Fixation Volume 1 ve 2’nin satış rakamları dünya çapında 8 milyona yaklaşarak Shakira’nın bir dünya starı olduğunu bir kez daha kanıtlamıştı.

Albüm İçerik

[url]http://www.main-board.com/album-kapaklari/279687-shakira-she-wolf-2009-a.html[/url]

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 727
favori
like
share