Saw 1 Saw 2 Saw 3 Saw 4 Saw 5 Saw 6 Testere 1 Testere 2 Testere 3 Testere 4 Testere 5 Testere 6
Jig saw Jig Saw 1 2 3 4 5 6 Testere Game Saw Game JigSaw Game Jig saw game
[COLOR=LemonChiffon]


Saw Game

[COLOR=LemonChiffon]Testere Oyunu Geliyor[COLOR=LemonChiffon]

[COLOR=LemonChiffon]Release Date | Çıkış Tarihi : Ekim 2009[COLOR=LemonChiffon]


Fragman
[YOUTUBE]TqwfLNJt_Fg[/YOUTUBE]
[COLOR=LemonChiffon]

Saw Oyun Oluyor!
[COLOR=LemonChiffon]


Eskiden yalnızca izliyorduk! Şimdi ise içinde bulunma zamanı geldi. Saw, yani Testere'nin video oyunuyla ilgili yeni video yayınlandı.


Unreal Engine 3 ile geliştirilen yapımda, Jigsaw'ın tuzaklarından kurtulup hayatta kalmaya çalışacağız. Bunu yaparken de çevrede bulacağımız çeşitli silahları kullanacağız. Merakla beklenen oyun için henüz net bir çıkış tarihi belirtilmedi. Ancak Ekim 2009 içerisinde satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Saw'ın video oyunu, PlayStation 3, Xbox360 ve PC için raflarda yer bulacak.


Zombie Studios tarafından geliştirilen Saw'ın video oyunu için geçtiğimiz günlerde yeni bir video yayınlandı. Oyun içi görüntülerle hazırlanmış olan trailer'da, Jigsaw tarafından ölümcül bir tuzağa mahkum edilmiş birini görüyoruz. Hangi karakteri yöneteceğimizin belli olmadığı yapımda, dedektif David Tapp, Amanda Young ve John Kramer gibi, filmden aşina olduğumuz kişilerle karşılaşacağız.Unreal Engine 3 ile geliştirilen yapımda, Jigsaw'ın tuzaklarından kurtulup hayatta kalmaya çalışacağız. Bunu yaparken de çevrede bulacağımız çeşitli silahları kullanacağız. Merakla beklenen oyun için henüz net bir çıkış tarihi belirtilmedi. Ancak Ekim 2009 içerisinde satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Saw'ın video oyunu, PlayStation 3, Xbox360 ve PC için raflarda yer bulacak.


[COLOR=LemonChiffon]

[COLOR=LemonChiffon]
[COLOR=LemonChiffon]

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 527
favori
like
share
carlisle06 Tarih: 06.12.2009 00:34
süperrrrrrrrrrrrrrr