Akıllı evler tartışılacak
29'uncu kez düzenlenecek olan Uluslararası Yapı 2006 İstanbul Fuarı 3-7 Mayıs'da gerçekleştirilecek. Fuarın gündemi özellikle akıllı binalar.

Yapı sektörünün devlerini buluşturan ve bu yıl 29. kez düzenlenecek Uluslararası Yapı 2006 İstanbul Fuarı birçok önemli etkinliğe ev sahipliği yapacak. 3-7 Mayıs 2006 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi / Beylikdüzü'nde gerçekleştirilecek olan fuar "Türk Yapı Sektörünün En Büyük Fuarı" olma niteliğini taşıyor.

Akademisyenler buluşacak
Yapı Endüstri Merkezi'nin düzenlediği ve yaklaşık 60 bin metrekare alan üzerinde, 10 ayrı salonda, üretim alanlarına göre gruplanmış, yaklaşık 50 ülkeden 800 firmanın katılımıyla 90 bin kişiyi ağırlayacak olan fuar Türk yapı sektörünün en büyük fuarı olma özelliğini taşıyor. Fuar boyunca yapı sektörünün gündemini oluşturan konular hakkında seminer, panel ve sergiler düzenlenecek. Deprem ve binaların güvenliği, yüksek binaların gelişimi ve tasarım ilkeleri, akıllı evler gibi konular düzenlenecek etkenlikler konunun profesyonelleri ve akademisyenleri buluşturacak.

Kaynak: Sabah

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 495
favori
like
share