Ev Teknolojisi Genel Bilgiler - Hayata Konfor Katan Çözümler Nelerdir? - Ev Teknolojisi Hakkında


Dünya elektrik devi Schneider Electric hep "gelecekte" diyerek hayal edilen teknolojik yenilikleri içeren "Uniqhome" ile konfor katan çözümler sunuyor. Schneider Electric Uniqhome çözümleri ile yaşadığınız mekandaki pek çok detayı tek bir kumandayla kontrol altına almayı vaat ediyor.

Hem teknolojik hem estetik
Yaşadığı mekana konfor kadar renk katmak isteyenlere de cevap verebilen Schneider tek bir tuşa dokunarak duvarlarınızın rengini değiştirip neon ışıklarla evinize hoş bir ambiyans katabileceğiniz ultra modern ışık kontrol sistemleri efektlerini de Uniqhome ile hayatınıza katıyor.

Evinizin içindeki tüm ihtiyaçlarınızın dahice çözümlendiği hayatınıza konfor güvenlik ve tasarruf katan Uniqhome çözümleri sayesinde evinizdeki pek çok detayı tek bir tuşla kontrol altına alabilirsiniz.

Uniqhome ile DVD film izlemek istediğinizde yerinizden kalkmadan tek bir düğmeye basarak ışıkları önceden ayarlanmış seviyelere getirip dvd oynatıcı ve projektörü çalıştırabilmek "hayal" olmaktan çıkıyor. Bu sistem sayesinde uyumak istediğinizde yine tek bir kumanda tuşu ile storları kapatıp ısıtma sisteminizi "düşük seviye" moduna getirmeniz ve evin tüm ışıklarını söndürebilmeniz mümkün.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 380
favori
like
share