Ev Teknolojisi Genel Bilgiler - Ev Teknolojisi Hakkında


Aydınlatma sektörünün önde gelen firmalarından Pelsan Aydınlatma’nın ithalat grubu tarafından piyasaya sürülen dekoratif duvar aplikleri duvarların mücevherleri olacak ve duvarlarımızı süsleyecek.

Yedi ayrı çeşidi bulunan aplikler tablo ve ayna aydınlatması başta olmak üzere tüm dekoratif objelerin aydınlatılmasında kullanılabiliyor. Şık tasarımlarıyla her çeşit çerçevenin üzerinde uyum sağlıyor. Lambalarının verdiği ışık rengiyle resim fotoğraf yada ayna üzerindeki detayların daha iyi görünmesine olanak tanıyor.Pelsan’ın dekoratif apliklerinde lamba ürünün üzerinde tüketiciye sunulmaktadır. Kullanılan lambaların kolay bulunur olmasına dikkat ettiklerini söyleyen Pelsan yetkilileri tablo ve ayna aydınlatmasında sektördeki boşluğu şık ve kullanışlı bu ürünlerle kapatacaklarını söylüyorlar.

Pelsan dekoratif duvar apliklerinin ambalajları özel olarak dizayn edilmiştir. Kutuların içersinde bağlantı şemasını gösteren ve ürünle ilgili teknik bilgilerin olduğu kullanma kılavuzları mevcuttur. Bu sayede taşıma montaj veya değiştirme sırasında kolaylık sağlanmaktadır.

Pelsan dekoratif aplikler özellikle makyaj yapan hanımların tıraş olan beylerin rahat çalışmalarını sağlayacak bir aydınlık düzeyine sahip olmalarına olanak verecek ve şık tasarımıyla dekoratif bir etki yaratacaktır. Ayrıca duvarlarda kullanılan tablo fotoğraf ve diğer dekoratif objelerin de daha iyi aydınlanmasını sağlayarak duvarları adeta konuşturacaktır.

Pelsan hakkında
15 ana grupta 1500’ü aşkın ürün çeşidi üreten ve her ürünü için TSE belgesi almaya özen gösteren Pelsan Aydınlatma 1997 yılından bu yana ise ISO 9001 kalite yönetim sistemiyle yönetilmektedir.
Gelişen iş hacmi ile ihracata ağırlık veren Pelsan yurtdışı satışlarında da kaliteyi birinci planda tutarak Türk ürünlerini 3. dünya ülkeleri ürünlerinden bir adım önde tutuyor. Pelsan armatürleri tüm dünya ülkelerince kabul edilen Hollanda kalite sertifikası KEMA balastları ise Almanya kalite sertifikası VDE belgelerine sahiptir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 317
favori
like
share