Amatör kullanıcılar için mükemmel bir üründür. Bissel Profesyonel Buharlı Ütü Seti, konfeksiyon atölyelerinde gördüğümüz profesyonel sistemlerin evler için tasarlanmış biçimidir.

Bu sistemde; su, ütünün içerisine değil buhar kazanına konuluyor. Kazanda oluşan 3,5 atmosfer basınçlı buhar, bir boru yardımı ile setin üst kısmında yer alan panele geliyor. Panelde yer alan buhar ayar düğmesi ile ayar yapıldıktan sonra, ütüye gelen 200 C’ derecelik bu güçlü buhar elbiseyle buluşunca kırışıklıklardan hiçbir eser kalmıyor ve hijyenik şartlarda mükemmel bir ütü gerçekleşiyor.

Ütü yapılırken elbisenizin içine giren buhar sayesinde bastırmanıza gerek kalmaz.
Yüksek basınç sayesinde çamaşırlar kat kat tabakalar halinde olsa bile çok hızlı ve iyi bir şekilde ütülenebilir. Güçlü buhar yün ve kadife gibi kalın kumaşların 2 cm kadar içine nüfuz eder. Buhar kazanınızın kolay ve emniyetli kullanımına kısa sürede hayran kalacaksınız.
Bir litre su ile buharı normal kullandığımız zaman yaklaşık iki saat ütü yapabilirsiniz
Ütü işlemi devam ederken su biterse, enerji otomatik olarak kesilir. Alt kısmında bulunan tekerlekler vasıtasıyla ütü setimizi rahatça istediğimiz yere taşıyabiliriz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 358
favori
like
share