ev teknolojisi

Siemens Ev Aletleri - S Serisi Çamaşır Makineleri


Sevilen bir kıyafetin üzerinde çıkarılması güç bir leke olması herkesi üzer. Siemens, bu gibi durumlarda tüketicilere önerilebilecek bir çamaşır makinesi serisi sunuyor.

Siemens Ev Aletleri, yeni S Serisi Çamaşır Makineleri’nde bulunan otomatik leke çıkarma programı ile en çok rastlanan ve çıkarılmasında zorluk çekilen 14 farklı leke çeşidi için anında müdahale imkanı sağlıyor.

Seçilen leke çeşidine göre en iyi yıkama şartını ayarlayan otomatik leke çıkarma programı sayesinde mama, yumurta, çamur, çimen, ter, çikolata, domates, yağ, kozmetik, çorap, kahve, çay, şarap ve kan lekeleri kolayca temizleniyor.

S serisi 8 kg çamaşır makineleri, WM12S760TR (1200 devir), WM14S760TR (1400 devir) ve WM16S740OE (1600 devir) modelleriyle kullanıcılarla buluşuyor.

Kiri Az Çamaşırlar İçin Daha Hızlı Program
Yeni seri, özel yıkama programlarıyla çamaşır yıkamaya esnek alternatifler sağlıyor. 2 kiloya kadar olan çamaşırlar için, 15 dakikada çözüm sunan Süper Kısa 15 özellikle sporcular ve makinenin dolmasını beklemek istemeyenler için ideal.

PowerWash 60’ ise normal kirlilik seviyesine sahip 5 kg normal kirlenmiş çamaşırı A yıkama performansı ile sadece 60 dakikada yıkıyor. Outdoor Plus yıkama programı da yağmurluk, kayak elbisesi gibi su geçirgenliği düşük tekstil türlerinin hassas yıkanması için geliştirildi. Yeni serideki Gömlek-Özel programı ise gömlekler için geliştirilmiş, hassas ve en az seviyede kırıştırma özelliğine sahip bir program.

8 kg çamaşır yıkayabilen S serisi çamaşır makineleri, geniş kazan hacmiyle bugüne kadar makinede yıkanamayan battaniye, halı ve büyük perde gibi büyük parçaları kolay ve çok daha az kırıştırarak yıkayabiliyor. Asimetrik pedalları ve su damlası dokusunda tasarlanmış tamburu ile seçilen program ve çamaşır türüne göre daha hassas ve güçlü yıkama sağlayan ve dünyada sadece Siemens’te bulunan varioSoft Tambur Sistemi’ne sahip yeni modeller yüksek performanslı, hassas ve zaman tasarruflu yıkama sistemi sunuyor.

Türkçe Dokunmatik Menü
Siemens S Serisi çamaşır makineleri son derece şık bir görüntü sağlayan dokunmatik touchControl tuşlara sahip. Interaktif geniş likit kristal ekran, cihazın Türkçe dahil 5 farklı dilde elektronik olarak programlanabilmesini sağlıyor.

Siemens’in yeni serisinde makineler yük sensörü ile yaklaşık olarak çamaşır miktarını tartarak, ihtiyaç duyulan deterjan miktarını öneriyor. Böylelikle fazla çamaşır doldurmayı engellemenin yanı sıra eksik veya fazla deterjan konulmamasını sağlıyor.

S serisi, ayrıca bebeklerin kıyafetlerini daha bol su ile durulayarak yumuşaklık sağlayan Sense-Plus ve çocuk emniyet kilidiyle çocuklar için de her anlamda güvenlik sağlıyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 410
favori
like
share