Siemens - Kurutma Makineleri
Siemens Ev Aletleri’nin yeni nesil kurutma makinelerinin tower özelliği sayesinde kurutma makinası, çamaşır makinesi üzerine monte edilebiliyor. Üst üste yerleştirerek kullanılabilen Siemens çamaşır ve kurutma makinelerinin sağladığı ergonomi, çamaşır ve kurutma işlemini 0,35 m²’de çözüyor.

Kurutma makineleri, bu özellik sayesinde tek bir makinenin sığdığı banyolarda da kullanılabiliyor. Yıkanan çamaşırın kolaylıkla üst kısma taşınarak kurutulması kullanıcılara kolaylık sunuyor.

Tower sisteminin uygulanabilmesi için bugüne kadar ücret karşılığı verilen bağlantı parçası ve servis hizmeti, artık ücretsiz olarak veriliyor. Siemens servisleri kurutma makinesi montajına gittiğinde, kullanıcının talep etmesi halinde bu bağlantıyı ücretsiz olarak gerçekleştiriyor.


Tüketicilerin Avrupa’ daki tüketim alışkanlıklarını izlediği ülkemizde Avrupa Birliği’ne girme çabası beraberinde çamaşır iplerinin de tarihe karışması gerekiyor. Balkona, çek-asa çamaşır asmayı ortadan kaldıracak ve ütüleme külfetini en aza indirgeyecek olan Siemens’in yeni nesil kurutma makinesi pek çok yenilikçi teknolojik özelliği de bünyesinde barındırıyor.

Çamaşırlarınızın, dönüş yönünü değiştirmeden sürekli hava akımı ve sabit ısı sağlayarak kurutan softDry tambur sistemine sahip WT46S510BY model kurutma makinesi, özel susturucu donanımı sayesinde dünyanın en sessiz kurutma makinası olma özelliğini de taşıyor.

Kullanımı kolaylaştıran ergonomik likit kristal gösterge, dokunmatik ön panel tuşları ile şık ve estetik bir tasarıma sahip olan dünyanın ilk yuvarlak ve cam kapaklı kurutma makinesi WT46S510BY, konforu ve şıklığı ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 439
favori
like
share