8 programlı ütü - Tefal - Ütü


Tüketicilerinin hayatlarını kolaylaştıran, yeniliklerine bir yenisini daha ekleyen Tefal, uzun saatler alan, sıkıcı, karmaşık ayarları ile içinden çıkılmaz bir hal alan, ütüleme işlemine son veriyor ve ütü yaparken, hata riskini ortadan kaldıran, kolay, güvenli ve kusursuz ütülemeyi garantileyen Program 8 Power Jeans’ i tüketicileriyle buluşturuyor.

Otomatik, kullanımı son derece kolay
Ütülerde bulunan kontrol düğmelerinin karmaşıklığından ve doğru ayarı yapabilmenin zorluğundan şikayet eden tüketiciler için önceden ayarlanmış 8 farklı ütüleme programı sayesinde her zaman en doğru sıcaklık ve buhar kombinasyonunu otomatik olarak ayarlamanızı sağlayan Program 8 Power Jeans’ de seçilen kumaşın cinsine göre 8 farklı program ayarı bulunuyor.

Böylece derin derin düşünmenize gerek kalmıyor, siz sadece ütü yapılacak kumaşın türünü seçiyorsunuz, gerisini Program 8 Power Jeans hallediyor. Program 8’ in kontrolü parmaklarınızın ucunda. Tek bir parmak hareketi ile aynı anda hem sıcaklık hem buhar ayarı. Program 8 Power Jeans’in benzersiz kontrol panelinde bulunan tek tuşla aynı anda hem sıcaklık hem de buhar ayarı yapabilen ilk ütü.

Hata riski yok
Benzersiz programlama özelliği ile hassas kumaşlar için çok düşük sıcaklıklarda bile buharlı ütülemeye olanak vererek yakma ve damlatma riskini ortadan kaldıran Tefal Program 8 Power Jeans’ in rakipsiz kayganlık sağlayan Ultragliss Turbo tabanında bulunan özel “Power Jeans” alanı da en kalın kumaşlardaki kırışıklıkları son derece kolay bir şekilde gidermenizi sağlıyor.

Üstün performans, kusursuz ütüleme
2400 W lık yüksek gücü, en inatçı kırışıklıklarla bile rahatlıkla başa çıkabilen 120 gr'lık süper yoğun şok buhar çıkışı ile Tefal Program 8 Power Jenas tek kelimeyle kusursuz bir ütüleme sağlıyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 622
favori
like
share