Ev Teknolojisi Genel Bilgiler - Canon PIXMA MP160 - Ev Teknolojisi Hakkında

Oldukça ekonomik hepsi bir arada yazıcı ile renkli baskı tarama ve kopyalamayı aynı cihazdan yapabilirsiniz – aynı zamanda PictBridge uyumlu fotoğraf makinelerinden direkt baskı da yapmak mümkün.

Özellikler
• Fotoğraf stüdyosu kalitesi: Maks. 4800*x1200dpi
• 52 saniyede 10x15cm ebadında çerçevesiz fotoğraf baskısı
• Hızlı kopyalama optimum renkli baskı
• PictBridge uyumlu
• 600x1200dpi tarayıcı
• Uzun ömürlü fotoğraflar için ChromaLife100 sistemi
• Kullanımı kolay yazılım

Küçük ve şık hepsi bir arada fotoğraf yazıcısı

Yüksek kalitede fotoğraf baskısı
Canon'un 2 pl damlacık püskürten FINE baskı kafası sayesinde 4800*x1200dpi baskı çözünürlük ile canlı ve keskin detaylara sahip fotoğraf baskıları alabilirsiniz.

Yüksek hızda fotoğraf baskısı ve kopyalama
Fotoğraf stüdyosu kalitesindeki 10x15cm ebadında çerçevesiz fotoğraf baskılarınızı 52 saniyede alabilirsiniz. Kredi kartı ebadından A4 ebadına kadar istediğiniz ölçüde baskı yapabilirsiniz.

PIXMA MP160 tek başına bir fotokopi olarak da kullanılabilir. Dakikada 22 sayfa S/B 17 sayfa renkli A4 baskı ve kopya Çift Seri İşleme teknolojisi ile gerçeğe sadık fotoğraf kopyaları alabilirsiniz.

Fotoğraf makinesi ve hafıza kartından direkt fotoğraf baskısı
PictBridge uyumlu fotoğraf makinesi/kamera ve hafıza kartlarından direkt fotoğraf baskısı alabilirsiniz. Kontrol panelini kullanarak bilgisayardan bağımsız bir şekilde de fotoğrafları seçebilir ve basabilirsiniz.

Yüksek kaliteli tarama
Yerleşik tarayıcı ile net ve temiz renkli taramaları 600x1200dpi çözünürlükte yapabilirsiniz. USB2.0 Hi-Speed arayüz bilgisayarınıza imaj transferini hızlandırır.

Uzun ömürlü baskılar
Canon'un ChromaLife100 sistemi ile FINE baskı kafası orijinal Canon mürekkep ve orijinal Canon fotoğraf kağıtlarını bir araya getirerek 100 yıl ömüre sahip güzel fotoğraflar basmayı sağlar.

Kullanımı kolay yazılım
Easy-PhotoPrint ve Easy-WebPrint yazılımları baskıyı çok kolay hale getirir. MP Navigator yazılımı ise PIXMA’nın tüm fonksiyonlarına bilgisayardan kullanıcı dostu bir arayüz ile ulaşmanızı sağlar. PIXMA MP160 Windows ve Mac OS X ile uyumludur.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1124
favori
like
share