Samsung Corby - Samsung Corby Özellikleri - Samsung Corby Teelfon - Samsung Corby Fiyatı - Samsung

Samsung Corby cep telefonu ailesi genişliyor. Samsung yeni B3210 CorbyTXT ve B5310 CorbyPRO modelleri ile genç kullanıcılara daha da çok seçenek sunuyor. Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, genç kullanıcılarına yönelik olarak çıkardığı cep telefonu Samsung S3653 Corby’nin kısa sürede gördüğü ilgiyi bir adım daha ileri taşıyor. Genç kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan Samsung B5310 CorbyPRO modelini tanıtan Samsung, Corby ailesini daha da genişletti.Samsung S3653 Corby, farklı silueti, kıvrımlı hatları ile daha ilk bakışta diğer telefonlardan farklı olduğunu belli ediyor. Sarı, beyaz, turuncu ve pembe renk seçeneklerinden biri ile gelen S3653 Corby, paketin içinden çıkan biri siyah, diğeri grafik tasarıma sahip iki farklı arka kapak da telefonun göz alıcı görselliğini tamamlıyor. Değiştirilebilir arka kapaklar sayesinde Samsung S3653 Corby kullanıcıları telefonlarının kendi stillerine kolaylıkla uyum sağlaması için farklı seçeneklere sahip oluyor. Eğlenceli kullanıcı arayüzü ile stilize edilen grafik menü de bu farklı tasarım ürünü telefonun dikkat çekici özelliklerinden.Samsung’un yeni TouchWiz arayüzü ve sezgisel (haptic) geribildirim ile Samsung S3653 Corby, dokunmatik ekran işlemlerini basit ve kolay kullanılabilir hale getiriyor. Kolay bir sürükle-bırak (drag and drop) işlemi ile arayüzü istedikleri program ve uygulamalar ile kişiselleştirebilen kullanıcılar, ayrıca Samsung Online Widget Store adlı uygulama sitesinden de geniş bir içeriğe ulaşabiliyorlar.Samsung B5310 CorbyPRO, kayar gövdeli bir telefon. Samsung S3653 Corby’nin yenilikçi tasarımındaki çizgileri, kayarak açığa çıkan bir QWERTY klavye ile birleştiriyor. QWERTY klavye, kullanıcılara parmak dostu mesajlaşma ve elektronik posta deneyimi yaşatırken, S3653 Corby’nin stilinden de ödün vermiyor. Ayrıca, Samsung B5310 CorbyPRO cep telefonu kullanıcılara bir de 3 megapiksel kamera sunuyor. Wi-Fi, 3G / HSDPA ve dört bant bağlantının yanında, müzik düşkünleri için de 3.5 milimetrelik standart kulaklık girişi ve müzikçalar için ayrı kumanda tuşları bulunuyor.Bir iş telefonundaki pek çok özelliği, farklı eğlence ve multimedya yetenekleri ile birleştiren yeni model, stil sahibi görüntüyü de bu özelliklere ekliyor. Push e-mail özelliğinin yanında telefonun içindeki Facebook ve MySpace uygulamaları bu birleşimin en dikkat çeken ayrıntıları.

Samsung B3210 CorbyTXT, yoğun mesaj kullanımına yönelik, SMS ve anlık mesajlaşmanın (IM) yanında, sosyal ağ web sitelerine kolayca yükleme yapabilecek özelliklerle donatılmış. Samsung B3210 CorbyTXT cep telefonu aynı zamanda ön yüzünde bir QWERTY klavye barındırıyor.

Telefonun ön yüzündeki hızlı başlangıç tuşları, müzikçalar, kamera ve mesajlaşma fonksiyonu gibi uygulamalara kolay ve hızlı erişim sağlıyor. Ayrıca 3.5 milimetrelik standart kulaklık girişi ile kullanıcılar kendi kulaklıklarını kullanabiliyorlar. Tıpkı S3653 Corby’de olduğu gibi Samsung B3210 CorbyTXT cep telefonu da çok özel renklerde kapaklarla ve siyah ya da grafik desen tasarımlarına sahip arka kapaklar ile sunuluyor.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 4242
favori
like
share