Profilde Paylaştıklarım Anasayfada Çıkmıyor - Duvarımda Paylaştıklarım Anasayfada Gözükmüyor - Paylaştığım Videolar Anasayfada Görünmüyor

Sorun :

Son zamanlarda Facebook'un kendini geliştirmesiyle ortaya çıkan bir sorun, herkesin başını ağırtıyor. Profilde paylaşılanlar Anasayfaya gönderilmiyordu.
Bu sorunu bende yaşıyordum ve kendi çözümümü paylaşıyorum belki faydası olur.

Açıklama :

Anasayfada Ekranın sol üst tarafında Haber Kaynağı, Sayfalar, Durum Güncellemeler,Fotoğraflar, Bağlantılar ve Daha fazla Olmak üzere 6 ana sekme bulunuyor.
Bunlar Anasayfa da paylaşılan bağlantıların kategoriler halinde toplanmasıdır.
Her bir sekmeye tıkladığınızda o kategori ile ilgili paylaşılanları görürsünüz.
Resimde ki gibi ;Çözüm :

Haber kaynağı sekmesine tıkladığınızda, (değiştirmediyseniz seçili olan sekmedir) hemen yan tarafında Canlı haberleri gör diye bağlantı çıkıyor ve yanında ne kadar Canlı haberimiz birikmiş yazıyor. Benim 10 tane birikmiş.
Resimde ki gibi ;Canlı Haberleri Gör bağlantısına tkladığımızda, duvarımızda paylaştıklarımız Anasayfada görünecektir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 16387
favori
like
share
By_ultrAslan Tarih: 14.04.2010 11:18
[QUOTE=mmnshln] benimde gruba yüklediğim videolar grubun duvarında arkadaşlarıma dahi gözükmüyo..

Gizlilik ayarlarınızı kontrol edin. Videoların izinleri kısıtlı olabilir.
mmnshln Tarih: 31.01.2010 00:50
benimde gruba yüklediğim videolar grubun duvarında arkadaşlarıma dahi gözükmüyo..
dark43100 Tarih: 21.01.2010 17:29
yabende denedim olmadı lütfen gıcık oldum msn
By_ultrAslan Tarih: 23.12.2009 09:44
[QUOTE=zabazulaa]benım sorunun bu değil sayfamda paylaştıgım vıdeo abum gibi paylasımları duvarda url vererk paylasıyorum ama anasayfamda ve hayranlarımın sayfasında gozukmuyor ama sayfamın anasayfasında paylasıldı olrak gozukuyor ve anasayfamda paylasım duruyor sadece hayranlara gıtmıyor senın dedıgın gıbı canlı paylasım haber kaynagında aradım yok yardımcı olurmusunuz
[COLOR="PaleGreen"]Net bir bilgi veremeyeceğim, ama muhtemelen bu durumun tam tersi. Yani bunu sizin değilde hayranlarınızın uygulaması gerekiyor.
Ayrıca E-mail adresi vermek yasak.
zabazulaa Tarih: 22.12.2009 19:35
benım sorunun bu değil sayfamda paylaştıgım vıdeo abum gibi paylasımları duvarda url vererk paylasıyorum ama anasayfamda ve hayranlarımın sayfasında gozukmuyor ama sayfamın anasayfasında paylasıldı olrak gozukuyor ve anasayfamda paylasım duruyor sadece hayranlara gıtmıyor senın dedıgın gıbı canlı paylasım haber kaynagında aradım yok yardımcı olurmusunuz (xxx@hotmail.com)
hsnctr Tarih: 12.11.2009 11:22
sağol kardeş fakat yenile yaptıktan sonra haber tekrar birikiyor tekrar siliyoruz bu hep böyle gidiyor buna çözüm gösterebilirmisin?