Mehmet Aurelio'nun da forma giydiği Real Betis takımı, 6 futbolcusunun domuz gribi virüsü taşıdığının belli olmasından sonra İspanya Futbol Federasyonu'na başvurarak, Pazar günü Villarreal B takımına karşı oynayacağı maçın ertelenmesini talep etti.

Hasta olan futbolcularının Domuz gribi olduklarına ilişkin test sonuçlarının pozitif gelmesinin ardından bugün federasyona başvuran Real Betis, salgın bir hastalık riskine karşı oyuncuların ve taraftarların korunmasıyla ilgili maddeyi mazaret göstererek maçın ertelenmesini istedi.

Carlos Garcia, Sergio Garcia, Arzu, Sunny, İsrael ve Nelson'un mevcut durumda Domuz gribi oldukları kesinlik kazanırken, Ricardo, Damia, Nano ve Juande de bu hastalığın belirtilerinin görüldüğü bildirildi. Betis, sakat olan Aurelio ve Nacho'nun da yokluğuyla birlikte şu anda sahaya sürecek kadrosunda 12 oyuncunun eksik olabileceğini belirtti.

Bu arada Villarreal B takımı, Betis'in maçı erteleme talebine hak verirken, federasyonun da olumlu görüş açıklayabileceği söyleniyor.Kaynak

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 288
favori
like
share
FreddyKrueger Tarih: 29.10.2009 15:50
[COLOR="#c0ccf4"]
[url]http://www.main-board.com/spor-haberleri/282154-macler-ertelenebilir.html#post3754592[/url]

Evet ErteLenebiLirmi$...
selcukbrs Tarih: 29.10.2009 15:42
futbolada bulaştı bu gün gazetede okudum liglere ara verile bilirmiş bu domuz gribinden ötürü