Antrenman öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, hava şartlarına uyum sağlamak amacıyla Antalya`ya erken geldiklerini söyledi.

Antalyaspor maçının çok önemli olduğunu ifade eden Sağlam, "Ligdeki kırılma maçlarından, dönüm karşılaşmalarından bir tanesi diyebiliriz" şeklinde konuştu.

"Bu karşılaşmayı kazandığımız zaman en kötü ihtimalle ligin ilk yarısını puan cetvelinde ilk 4 içerisinde kapatabiliriz" diyen Sağlam şunları söyledi:
"Bu maçı aldığımız takdirde geleceğe daha umutla bakabileceğiz. Daha sonraki haftalar bizim için olumlu geçerse bulunduğumuz yeri koruma gibi bir avantaj elde edebilirz. Bu karşılaşmayı çok önemsiyoruz. Rakibimiz iyi ve güçlü bir takım. Geçen hafta kazanarak moral topladılar. Başlarında çok iyi bir teknik direktör var. Kolay olmayacak ama son haftalardaki galibiyet serimizi sürdürmek amacıyla bu maçtan 3 puanla ayrılmayı düşünüyoruz" dedi.

Bir gazetecinin "Sercan`ın yokluğu takımın performansını etkiler mi ?" sorusuna Sağlam, "Sercan bizim için çok önemli bir oyuncu. Sercan`ın yokluğu mutlaka bizi kalite ve performans anlamında etkiliyor. Ancak diğer arkadaşlar da onun yokluğunu aratmıyorlar ve ellerine geçen fırsatı iyi kullanıyorlar. İnşallah Sercan da kısa süre sonra aramıza katılır" cevap verdi.

Cumhuriyet`in kuruluşunun 86. yıldönümü nedeniyle herkesin Cumhuriyet Bayramı`nı kutlayan Sağlam, "Ülke olarak daha mutlu ve huzurlu bir şekilde nice 86 yılları kutlamayı nasip etsin" dileğinde bulundu.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 277
favori
like
share
selcukbrs Tarih: 29.10.2009 23:18
antalyayıda deviricez inş biz takımımıza güveniyoruz zor bi maç bizi bekliyor geçen sezon 3-2 maçı almayı bilmiştik zorda olsa