Driver Genius Professional Edition 9.0.0.180 Multilanguage Portable

Driver Genius Professional, bilgisayarınızda yüklü olan tüm sürücüleri (driver) paketleyip yedekleyebileceğiniz bir sürücü yedekleme ve yönetim programıdır. Driver Genius Professional ile sürücülerinizi yedekleyebileceğiniz gibi sürücüleriniz ile ilgili her türlü ayarlamayı da yapabilirsiniz.

Program size %100 sürücü yönetimi de sunuyor.Driver Genius Professional çok güçlü ve alanındaki en popüler sürücü yönetim prgramıdır.Sürücülerinizi yedekleyebilir, onarabilir, arayabilir ve internet üzerinden güncelleyebilirsiniz!!.Üstelik bir kaç fare tıklaması ile.

Bilgisayarınızda bulunan her donanım için çeşitli sürücü (driver) yüklemeleri yaparsınız.Herhangi bir Windows formatından sonra bu sürücüleri tek tek kurmak çok zahmetli ve sıkıcı bir durumdur.Ayrıca, bazı zararlı programların sisteme kurulmasından sonra donanımlarımızın sürücüleri zarar da görebilmektedir.İşte tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldıran Driver Genius Professional ile format sonrası yedeklemiş olduğunuz sürücüleri tek bir fare tıklaması ile doğrudan sisteme yükleyebiliyorsunuz.Üstelik gelişmiş yönetim paneli ile de dilediğiniz sürücüyü (driver) internet üzerinden güncelleyebiliyor ve donanımlarınızı güncel yazılımlar ile kullanabiliyorsunuz.

Driver Genius, bilgisayarınıza takmış olduğunuz yeni donanımları Windows işletim sistemi tanımasa dahi hemen bulabilir.Yeni donanımınızın üretici bilgileri ve adı detaylıca size gösterilir.Ardından bu donanım için gerekli sürücü adresi internet üzerinden otomatik bulunarak size yardımcı olur.

Driver Genius Professional manage your PC to get 100% up to date Drivers and optimize PC performance. Driver Genius Professional is a powerful driver manager for Windows that can backup, restore ,search and update your drivers automatically in several mouse clicks!

1. Quickly backup device drivers for your computer. Free backup all drivers now!
2. Easy to get the most recent drivers for your computer. Guide you to install drivers.
3. More exact updates and faster download speed by New Driver Download Manager.
4.Just need one click to restore all drivers at once. Support Windows 7 now!
5.Clone all drivers to an EXE auto-installer. Easy to install drivers to many same machines.
6. Remove invalid or useless drivers, improve system performance and stability.

Boyut 15 MB

hotfile


mirror

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 839
favori
like
share
crazyossie Tarih: 30.10.2009 08:23

Portable Yerine PC y kurmak istiyorsanız indirin

Driver Genius Professional Edition v9.0.180


1.kurulumu yapin
2.Updaten (güncelleyin)
3.crack dosyayi kurulan yere kopyalayin
4.Driverleri taratin
5.güle güle kullanin

buradan