Dark Tranquillity Konser - İzmir Konserleri


İsveç Metal Müziğinin Tüm Dünyada Milyonlarca Hayranı Bulunan Dev Grubu `DARK TRANQUILLITY` 20 Yıllık Kariyeri Boyunca İlk Kez Türkiye Yollarında! !

Tarih : 3 Aralık 2009
Saat : 21:00
Yer : Ooze Venue
Şehir : İzmir

Son olarak geçtigimiz yıl UNIROCK FESTIVAL`da yaklaşık 7.000 civarında hayranına unutulmaz bir konser veren DARK TRANQUILLITY, 2009 Aralık ayı basinda 4 farklı ilimizi kapsayan bir Türkiye turnesine çıkmaya hazırlanıyor.

Özellikle Türkiye`de ilk kez Istanbul dışındaki şehirlerdeki hayranlarıyla buluşacakları icin tüm grup olarak son derece büyük bir heyecan duyduklarını söyleyen grubun vokalisti Mikael Stanne, methini cok duyduklari Kapadokya`yı da mutlaka ziyaret etmek istediklerini belirtti.

Aralik ayı başında gerçekleşecek turnede her biri kült olmus `Lethe`, `Therein`, `Hedon`, `The Gallery` ve daha bircok hit sarkisini seslendirecek olan DARK TRANQUILLITY, 2010 yılı başında cıkacak olan yeni albümlerinden bazı şarkıları da ilk kez bu turnede hayranlarının beğenisine sunacak.

- Etkinlik düzeni ayaktadır.
- Etkinlik mekanına profesyonel kamera, fotoğraf makinesi, ses kayıt cihazı v.b. sokmak yasaktır.
- Organizasyon şirketi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
- 18 yaş sınırı vardır.
- Kapı açılış 20:00 - Konser 21:00'dir

Ayakta: 34,00 TL
Adres:Kazım Karabekir cad.no:46 Bornova Ata durağı Bornova

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 265
favori
like
share