Vicenza Otel İstanbul - Alternatif Tatil -Vicenza Otel Motel - Tatil Beldeleri

vicenza Otel İstanbul

Oda & Detaylar: Vicenza Otel Özellikleri: Otelde 85 standart, 1 suit, oda ve 1 engelli odası bulunmaktadır. Lobbyde engelli tuvaleti ve her katta 4 adet sigara içilmeyen oda mevcuttur. Odalar deniz ve şehir manzaralı olup banyo, wc, duş, fön makinesi, banyoda ve odada direkt telefon, kasa, mini bar, Tv. (uydu yayınlı) ve klima bulunmaktadır. Ayrıca iş amaçlı konaklamak isteyen misafirler için toplam 5 kişilik yatak kapasiteli 60 m lik odada hem toplantınızı yapabileceğiniz hem de konaklayabileceğiniz iki ayrı bölüm bulunmaktadır.Bu özel tasarlanmış odalarda buhar banyosu da bulunmaktadır.


Servis & Hizmetler:
Vicenza Otel’de Merkezi klima, merkezi ısıtma, Tv. salonu, toplantı ve ziyafet imkanları,çocuk bakıcısı, kuaför, güzellik salonu, ütü sevisi, faks, fotokopi, internet, çamaşırhane, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, market, hediyelik eşya, kuyumcu, 24 saat oda Servisi, jeneratör, doktor yada hemşire, ücretsiz otopark, sağlık odası, alışveriş merkezi hizmetlerini alabilirsiniz.

Eğlence ve Aktiviteler:

Vicenza Otel’de: Türk hamamı, sauna, masaj, jakuzi, fitness merkez, spa ve sağlık merkezi, kütüphane, açık-kapalı yüzme havuzu olanaklarından tüm misafirler faydalanabilmektedir.


Yeme & İçme:

Vicenza Otel de150 kişilik italyan ve dünya mutvağı hizmeti veren “Venezira Restaurant” ve 200 kişilik kapasitesiyle “Verona Roof Restaurant” ile müşterilerine muhteşem tatlar sunmaktadır.
Toplantı: Toplantı ve Kongre: 1 toplantı salonu mevcut olup özellikleri; Tepegöz , beyaz tahta, slayt projektör, flipchart, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, DVD player, televizyon, faks olanakları bulunur.
Konum: Vicenza Otel konum: Atatürk Hava Alanına 15 km.uzaklıkta olup, Şehzade başı bölgesinde yer almaktadır.

Otel Bilgileri: ODA&DETAYLAR:

Vicenza Otel Özellikleri:

Otelde 85 standart, 1 suit, oda ve 1 engelli odası bulunmaktadır.Lobbyde engelli tuvaleti ve her katta 4 adet sigara içilmeyen oda mevcuttur.Odalar deniz ve şehir manzaralı olup banyo, wc, duş, fön makinesi, banyoda ve odada direkt telefon, kasa, mini bar, Tv. (uydu yayınlı) ve klima bulunmaktadır.Ayrıca iş amaçlı konaklamak isteyen misafirler için toplam 5 kişilik yatak kapasiteli 60 m lik odada hem toplantınızı yapabileceğiniz hem de konaklayabileceğiniz iki ayrı bölüm bulunmaktadır.Bu özel tasarlanmış odalarda buhar banyosu da bulunmaktadır.

SERVİS&HİZMETLER:

Vicenza Otel’de Merkezi klima, toplantı/ziyafet imkanları, çocuk bakıcısı, kuaför, güzellik salonu,ütü servisi, merkezi ısıtma, Tv. salonu, internet, çamaşırhane, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, market, hediyelik eşya, kuyumcu, 24 saat oda Servisi, jeneratör, doktor yada hemşire, ücretsiz otopark, sağlık odası, alışveriş merkezi hizmetlerini
alabilirsiniz.

SPOR&AKTİVİTELER:

Vicenza Otel’de: Türk hamamı, spa ve sağlık merkezi,kütüphane, açık-kapalı yüzme havuzu, sauna, masaj, jakuzi, fitness merkez, jimnastik salonu olanaklarından tüm misafirler faydalanabilmektedir. YEME&İÇME:Vicenza Otel de150 kişilik italyan ve dünya mutvağı hizmeti veren “Venezira Restaurant” ve 200 kişilik kapasitesiyle “Verona Roof Restaurant” ile müşterilerine muhteşem tatlar sunmaktadır.

TOPLANTI&KONFERANS:

Toplantı ve Kongre: 1 toplantı salonu mevcut olup özellikleri; Tepegöz , beyaz tahta, slayt projektör, flipchart, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, DVD player, televizyon, faks olanakları bulunur. KONUM:Vicenza Otel konum: Atatürk Hava Alanına 15 km.uzaklıkta olup, Şehzade başı bölgesinde yer almaktadır.

Adres : Fevziye Cad.No:3 / Sehzadebasi / Istanbul


vicenza Otel İstanbul


Telefon: (+90) 212 520 17 01

Fax : (+90) 212 520 51 93

Web : [url]www.hotelvicenzaistanbul.com[/url]

E-Posta : [email]info@hotelvicenzaistanbul.com[/email]

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 384
favori
like
share