Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, Antalyaspor maçı sonrası İkinci yarıdaki Bursaspor ,gelecek adına beni umutlandırdı dedi

Ertuğrul Sağlam sahada zirve yarışı için almaları gereken üç puan olduğunu, ama 1 puan alabildiklerini dile getirdi.

Maça iyi başlamadıklarını ve duran toptan gol yediklerini anlatan Sağlam, ``İkinci yarıda oyunun hakimi, istediğini sahaya yansıtan ve golü bulan bir Bursaspor vardı. İkinci yarıdaki Bursaspor gelecek adına beni umutlandırdı. 2 puan kaybettiğimiz için üzüntülüyüz`` dedi.

Türkiye Fair Play liginde ikinci sırada olduklarını ve bu hafta birinci sıraya yükselme ihtimalleri bulunduğunu dile getiren Sağlam, hem zirve yarışında, hem de fair play yarışında mücadele ettiklerini belirtti.

İki haftadır sarı ya da kırmızı kart görmediklerini vurgulayan Sağlam, ``Ligin ilk beş sırasındaki takımlar, Fair Play liginde alt sıradalar. Biz bu işin şiddetten uzak, doğru ve dürüstçe de yapılarak zirve mücadelesi yapılabileceğini gösteriyoruz. Bu durum, beni mutlu ediyor`` diye konuştu. Sağlam, maç sırasında zaman zaman kendisinin de hakem kararlarına tepki gösterdiğini, ancak hakem kararlarını maçın ardından eleştirmeyeceğini sözlerine ekledi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 273
favori
like
share
selcukbrs Tarih: 02.11.2009 10:14
Hocam arkandayız tum sehir olarak münferit olarak tüzel olarak nekadar senin arkanda olgumuzu anlatan cümle varsa hepsini kullanıoruz . A. R. K. A. N. D. A. Y. I. Z sayende gördük bu günleri bu sehir hizmet edenleri yol açanları asla unutmaz 81 il içinden en vefalı sehir en kral sehir sevdikleri için ölüme giden şehir işte bu şehir arkanda hocammmm.Bi forvet iki tane sağlı sollu kanat oyuncusu lazım ama bzim kiler tijikuzuyla ilgileniyorlarmış 4 tane önlibero var napcan önliberoyu volkan la ozanın yerine adam bide forvete alternatif bize yeter