Çikolata Sevenler Kulübü Carole Matthews (The Choclate Lovers Club)kasım 12 2009
Bazı kadınlar vardır alşveriş bağımlısıdır, bazılarıysa şampanyaya bayılır... Bazıları kitap kurdudur, bazılarıysa geceleri çıkıp çılgınca eğlenmeyi sever. Lucy Lombard içinse bağımlılığın tek bir adı vardır: ÇİKOLATA!
Dünyanın en lezzetli, en tatlı ama en karşı konulmaz bağımlılıklarından biri... Her türden, her lezzetten, nefis aromalarıyla ve o enfes görüntüleriyle dayanılmaz çikolatalar. Yeri doldurulmaz çikolatalar başağrısından, kalp kırıklıklarına türlü türlü dertlerin ilacıdır. Gerektiğinde bir mutluluk hormonu gerektiğinde bir anti-depresandır.
Ve bu yolda Lucy yalnız değildir. Değişik çevrelerden, üç arkadaş daha Lucy’ye eşlik eder: Autumn, Nadia ve Chantal. Hepsi beraber Çikolata Sevenler Kulübü’nün kurallarına sadık kurucuları ve mutlu birer üyesidirler. Başka ne umulabilirdi ki!
Birbirlerinden tamamen farklı bu dört karakter, ‘Çikolata Cenneti’ adını verdikleri mabetlerinde toplanır ve birbirlerine anlatacak daima bir hikaye bulurlar: değişeceğine söz verip aldatmaya devam eden bir sevgili, flört sever bir patron, kumarbaz bir eş ve de aşksız bir evlilik... İşte bu konuların hepsi Çikolata Sevenler Kulübü’nün birer faaliyet alanıdır.
Eğer bir çikolata bağımlısıysanız siz de bu kitapla Çikolata Sevenler Kulübü’ne üye olabilir ve hatta bir yenisini siz kurabilirsiniz. Oradaki hikayelere kendi hikayelerinizi aşklarınızı ve dertlerinizi ekleyebilirsiniz.
Dünyanın lezzeti en bol kulübünde oldukça eğlenceli ve matrak hikayeler sizleri bekliyor...


KİTAP HAKKINDA
Kitabın Adı Çikolata Sevenler Kulübü
Orijinal Adı The Choclate Lovers Club
Yazar(lar) Carole Matthews
Çevirmen(ler) Roksi Sevindiren Levent
Editör(ler) -
Baskı Adedi 1000
Dizi Adı Çeviri Roman
Okur Profili Genel Okur
İndirim Kodu
BASKI BİLGİLERİ
Sayfa Sayısı 400 sayfa
Ebat 13,5 x 19,5 cm.
Kâğıt 80 gr. Ensocreamy
İç Baskı Siyah-Beyaz
Kapak (Cilt Bilgisi) 230 gr. Bristol
ISBN/Barkod 9789753902342
Fiyatı 22 TL
Dağıtım Tarihi 12.11.2009

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 308
favori
like
share