Sağlıklı bronzlaşma nasıl olur - Bronzlaşma
Profesyonel güçte bir cihaz ile kısa süreli seanslarla (lüzumsuz vakit harcamadan) sağlıklı bronzlaşabilirsiniz.TURBO BODY FAN sayesinde kendinizi sahilde hissedeceksiniz.Elektronik soğutma sistemi ile bunalmayacaksınız.

Hijyenik şartların kusursuzluğuna tanık olmanız için sizin yanınızda özel dezenfektan maddelerle “ double cleaning “( seans öncesi-sonrası temizlik ) uygulamaktayız.Temizlikten şüphe etmeyeceksiniz!

Seans sürelerini cilt tipinize göre ( 5-10-15 dakika ) CİLT BAKIM UZMANI ile belirleyip yan etkilerden uzak sağlıklı bronzlaşma imkanı bulacaksınız.

Seanslar öncesi ve sonrası ücretsiz danışma-kontrol için merkezimizde danışman HEKİM bulunmaktadır.

* Solaryum ile güneşsiz de bronz bir tene sahip olabilir güneş ışınlarından faydalanabilirsiniz.Bilim adamları ve kozmetik ile uğraşanlar zararlı miktarların çok altında ultraviole (UV) ışını üreten “ yapay bronzlaştırıcı “ solaryum makinelerinin bilinçli kullanımı ile UV ışınlardan maksimum fayda sağlanacağı konusunda hem fikirler.

* UV ışınları vücutta D vitamini yapımını sağlayan kaynaktır.Vücuda kalsiyum emilmesi ve kemik erimesinin önlenmesinde büyük rol oynar.Bel sırt ve boyun ağrılarını azaltır.

*Moral düzelten hormon olarak da bilinen endorfinlerin salınışı UV ışınların etkisi ile artar.Kişinin kendini rahat ve enerjik hissetmesini sağlar.

*aaaabolizmayı hızlandırmasıyla vücuda ve cilde canlılık katar.

*Kontrollü güneş banyosunun sivilceler akne ...vb. cilt problemlerini tedavi ettiği bilinmektedir.Benzer olumlu etkiler uygun kullanım ile solaryumda da görülür.




UNUTMAYINIZ ki sağlıklı bronzlaşma ancak bilinçli ve hijyenik ortamda mümkündür.Kendinizi lütfen riske atmayın ! :

*Solaryum eğer bilinçli uygulanmaz ise yukarda kısaca bahsettiğimiz faydaları haricinde zararlı da olabilir.Solaryuma her girişte ne kadar kalınacağı hangi sıklıkla girileceği cilt tipinizin uygunluğu bir uzmanca belirlenmelidir.Güneş alerjiniz olup olmadığı kullandığınız ilaçlar varsa yan etkileri değerlendirilmelidir.

*Doğal bir bronzluk için 6-7 seans genelde yeterlidir.İlk seans 5-10 dakika olmalıdır.Sonraki seanslar 5’er dakika arttırılmalıdır.Makinenin gücü sorgulanmalı ve seans 20 dakikaya uzamamalıdır. Gücü düşük cihazlarda 30 dakikaya varan seanslar uygulanmakta ancak bu cilt kuruluğu oluşturabilmektedir.

*Her tür epilasyon ve cilt bakımı sonrası uygulanmamalıdır.

*Gerçek UV filtreli gözlük kullanılmalıdır.Gözlüğün dezenfekte edilmesi unutulmamalıdır.

*Cihazlarda hijyenik şartların eksiksiz sağlanması şarttır.Aksi halde mantar gibi pek çok cilt hastalığı ve bazı bulaşıcı hastalıklar geçiş gösterir.


alıntıdır...

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 380
favori
like
share