Standart işTe eRKeKLeRi eRiTeN KaDiNLaR
Sevdiğiniz adamı kendinize bağımlı hale getirmek ister misiniz ?

Islak dudaklar, yumuşak eller, bakımlı kadınlar
Dudak parlatıcalarının yapışkanlığından şikayet etmesine aldırmayın, aslında ıslak görünümlü parlak dudaklar tüm erkekleri cezbeder, sizi öptükçe öpesi gelirler! Her zaman yanınızda dudak parlatıcısı taşımanızda fayda var! Kadınların yumuşak ve mis kokulu elleri erkekler için vazgeçilmezler arasındadır. Ellerinizin her zaman bakımlı ve mis kokulu olmasına özen gösterin. Bakım için tonlarca para döktüğünüzden yakınsalar bile, bakımlı kadınlara bayılırlar! Güzelliğinizden asla ödün vermeyin!

Özverili, başarılı ve anaç kadınlar
Kadınların eşyalarına gösterdikleri özen, erkeklerin gözünde sadakat ve özveri simgesidir. İlişkinize gösterdiğiniz özveriyle ne kadar sadık ve güvenilir olduğunuzu anlamasını sağlayabilirsiniz. Yaşantısının her alanında başarılı, ne istediğini bilen ve yardım sever kadınlar erkekleri cezbeder. Çocuklarla iyi anlaşan ve onları seven kadınlar erkekleri etkiler.


Zevkli ve ince düşünceli kadınlar
Erkeklerin zevklerine ve alışkanlıklarına anlayış gösteren kadınlar, onlar için daha vazgeçilmezdir. Hatırlamaları için erkekleri zorlamadığınız sürece, özel anlarınıza dair tarihleri es geçmemeniz onlar için etkileyicidir. Arkadaşlarının ve başkalarının yanında söylemediğiniz sürece, özel hitaplarla ona seslenmeniz erkekleri çok etkiler.


Teslimiyetçi ve duygusal kadınlar
Bazen, erkeklerin kadınlarla kasten inatlaştıklarını unutmamak gerekir. Kimisi inatlaşan kadınları çok çekici bulurken, kimisi de çocuk gibi küsen kadınları çok şirin bulur. Kadınların koruyucusu gibi hissetmek erkekler için gurur verici bir davranış olduğundan etkileyicidir. Eleştirmelerine rağmen kadınların duygusallıklarını yansıtabilmeleri onlar için önemlidir çünkü hiçbir erkek duygularını rahatça ifade edemez.

Özenli ve çekici kadınlar
Giyimlerinden, yemeklerine kadar onlara özen gösteren kadınlar erkekler için etkileyicidir. Bu, ilişkilerine ne kadar özen gösterdiklerinin bir işaretidir. Erkeklerin kalbine giden yol, boğazlarından geçer. Özenerek hazırladığınız yemekler, onlar için vazgeçilmez olmanızı sağlayabilir. Evde temizlik veya yemek yaparken bile onların gözünde çekici olduğunuzu biliyor muydunuz? Sebebi gayet açık, doğal halinizlesiniz.


Zevkli, doğal ve güvenilir kadınlar
Birçok erkek, gömleğini veya tişörtünü kadınların üzerinde görmekten çok hoşlanır. Özel eşyalarını emanet ederek onlara duyduğu güveni belli eden kadınlar, erkekleri etkiler. Yapmacık hareketlerden kaçınan, kendisi olan kadınlar erkeklerin beğenisini kazanır!

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 168
favori
like
share
NarCicegi Tarih: 18.04.2010 23:15
aLki$LiyOrum
shakat24_64 Tarih: 18.04.2010 17:48
beni ben olrak kabul etmeyip sırf onun için kendimi - lafım meclisten dışarı- maymuna benzetceksem kalsın. bn bn olarak mutluyum bni dğeiştirmeye çalışan erkekle işim olmaz zatenn
NarCicegi Tarih: 23.03.2010 07:18
hayal'im
hayalll Tarih: 23.03.2010 03:39
Muma dönesiceler :72:
miss_kayseri_89 Tarih: 21.03.2010 11:00
hahaha...
SheqeYy_BeBiSh Tarih: 20.03.2010 16:00
[COLOR=hotPink]BunLarı uyguLuyorum zaten :70:
Gerci benim dudakLarın parLatıcıya ihtiyaçLarı yok
tam tersi yanımda sürekLı kahverengi dudakboyası gezdiriyorumki
dudakLarım ısLak ısLak bide kıpkırmızı çıkmasın :57:
Pedaliza Tarih: 07.11.2009 01:07
Bu kadar ince düşünceklerini sanmıyorum...kadın olsunda onlar nasılsa kendilerine benzetirler
RoSe_SüM Tarih: 06.11.2009 20:58
:72: haklısın..
Sylar Tarih: 06.11.2009 20:57
Erimek kolay. Mühim olan eritmek. :72: