Erkekler hakkında bildiklerimiz: Seksi sevdikleri, seksten sonra sarılmayı unuttukları, manken gibi vücuda sahip olan kadınları arzuladıkları, duygularını göstermekten nefret ettikleri gibi uzayıp gider.

Biz kadınlar belki de yıllardır erkeklere haksızlık ediyoruz. Onları düşüncesizlikle, seks düşkünlüğü ile suçluyoruz. Fakat onlar aslında düşündüğümüz kadar kötü varlıklar değil. Bizim onlar hakkında düşündüğümüz yanlış olan o kadar çok düşünce var ki. İşte erkekler hakkında bildiğimiz yanlışlar...

YANLIŞ 1: Öpüşmek ve sarılmanın sonucu yataktır

Hayır, bu düşünce yanlış! Yapılan araştırmalar gösteriyor ki erkekler için de duygular seks için önemli. Erkekler de unutulmaz birlikteliklerden hoşlanıyorlar. Özellikle de ciddi ilişkilerde öpüşmeye, sarılmalara önem veriyorlar.

YANLIŞ 2: Dergilerden fırlamış gibi olmamızı istiyorlar

Erkeklerin hep incecik vücutlu seksi hatunlardan hoşlandığını düşünürüz öyle değil mi? Ama yanlış. Dergilerde gördüğümüz o muhteşem güzeller onların sandığınız kadar ilgisini çekmiyor. Erkekler için sıradan kadınlar daha çekici.

YANLIŞ 3: Ev işi yapmamızdan çok hoşlanırlar

Erkekler aslında yemek yapmanızı isterler fakat sürekli ev işleriyle uğraşan bir kadınla birlikte olmayı da tercih etmezler. Onlar için önemli olan düşünüldüklerini görmek ve tabii biraz da poh pohlanmaktır.

YANLIŞ 4: Tamircilikten hoşlanırlar

Aslında mükemmel olmadıklarını bilirler fakat kendilerini böyle göstermekten çok hoşlanırlar. Evde bir şey bozulduğunda ona tamir etmesini söylediğinizde dünyanın en mutlu erkeği olmuş gibi gözükürler ama aslında çoğu erkek bozulan şeyleri tamir etmekten pek hoşlanmaz...

YANLIŞ 5: Akrabaları sevmezler!

Erkekler sadece gelip aylarca kalan kaynanalarını sevmezler, yoksa erkekler birlikte olduğu kadının ailesi ile iyi ilişkiler içinde olmasından gurur duyar. Onun için bir şeyler yapmak istiyorsanız ailesini yemeğe davet edebilir ya da annesini size çağırabilirsiniz.

YANLIŞ 6: Seks hayatları sıradandır!

Aslında erkekler yataktan çıkmak, fantezilerini gerçekleştirmek isterler. Mesela ona birlikte duş almayı teklif ettiğinizde ya da mutfakta sürpriz bir birliktelik onu çok mutlu edebilir. Sizinle oyunlar oynamayı severler. Seks hakkında konuşmak isterler.

YANLIŞ 7: Sürekli onaylanmak isterler

Hayır, sadece erkekler duygularını açıklamaktan hoşlanırlar ve karşı tarafla aynı duyguları paylaşmak isterler. Ayrıca işten, futboldan konuşmak isterler. Eğer böyle olmasını istiyorlarsa onlara bir şans verin ve bırakın konuşsunlar. Ona bir futbol maçı hakkında soru sorabilir ve onu mutlu edebilirsiniz.

YANLIŞ 8: Bizden farklı düşünüyorlar

Kitaplar erkekler ve kadınlar arasındaki derin uçurumlardan bahsetse de aslında erkekler de kadınlar gibi düşünüyorlar. Onlar sadece bu düşüncelerini göstermekte farklı yollara başvuruyorlar.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 754
favori
like
share
NaZ Tarih: 08.11.2009 23:35
Kim ne derse desin erkek milletine ne kadar çektirirseniz çektirin bayanların çektiği kadar çekemezler +1

Biz mi haksizlik ediyoruz yoksa onlar mi ? Kadinlarinda haksizlik yapani elbette vardir ama erkeklerde bu oranin çok daha yüksek olduguna eminim
berfinay Tarih: 07.11.2009 23:24
YANLIŞ 7: Sürekli onaylanmak isterler

her ne kadar yanlış dese de bence bu yüzden çekilmez oluyorsunuz işte:16:
Dijar Asmen Tarih: 07.11.2009 21:18
Kim ne derse desin erkek milletine ne kadar çektirirseniz çektirin bayanların çektiği kadar çekemezler...
berfinay Tarih: 07.11.2009 21:17
son samuray kız arkadaşın kimse tebrik ederim
eğer sana böyle dedirttiyse doğru yolda demektir:zuhaha:
son_samuray Tarih: 06.11.2009 14:37
Evet bu itiraf delil niteliğindedir artık bilmem ne yaparsın:78:
KaRaKıZ Tarih: 06.11.2009 13:36
:18:
Ay Kız Tarih: 06.11.2009 13:16
bak yaaa ben naptım :17: hemide belgelendi senin dilinden çekeceğim varr:72:
son_samuray Tarih: 06.11.2009 12:10
Evett evet çok haksızlık ediyorsunu bu bir itiraftır:78:
Ay Kız Tarih: 06.11.2009 08:10
:189: ayyy yasık günahlarını almışız :181: :6: artık sevgile ddddolu kalbim :75::102: