Çalıca Konağı Safranbolu - Alternatif Tatil - Çalıca Konağı Motel - Tatil Beldeleri - Çalıca Konağı Tanıtımı

Otel Adı:

Çamlıca Konağı Otel Safranbolu Karabuk

Otel Bilgileri:

Şehir hayatının yorgunluğundan uzaklar'da doğanın dinginliği ile başbaşa olabileceğiniz Safranbolu ev misafirperverliği ile Çamlıca Konağı Aile işletmesi olmasının sunduğu güvenli ve sıcak ortamı misafirlerine sunmaktadır.

Çamlıca Konağı Özellikleri

; Toplam 10 odadan oluşmakta olup, bazı odalarda Orman manzarası var. Tipik Safranbolu ev hayatını yansıtan sade ve yalın döşenmiş odalarda; sigara kullanılmamakta, Kalorifer, internet bağlantısı (wireless ) bulunmakta ve her katta ortak kullanımlı banyo (24 saat sıcak su) mevcuttur. Merkezi sistem ısıtma, bilgisayar-kablosuz internet, 30 kişiye kadar olan gruplara toplantı olanağı, kapalı ve açık otopark imkanları Çamlıca Konağın'da mevcuttur.

Çamlıca Konağı bahçesinde yazları yada terasta kahvaltı (istenilen saatte), ayrıca yazları bahçede mangal imkanı olup, işletme içkisizdir.

Çamlıca Konağı bahçesinde Ağaçtan toplayabileceğiniz meyvalar.. Ayrıca Safranbolu'nun zengin tarihi kültür dokusunu keşfetmenin yanısıra Çam ormanları arasında yürüyüş alanı olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Çamlıca Konağı Konum;

Safranbolu merkez Yeni Çarşıya 6 km, Tarihi Safranbolu'ya 8 km, Subay lojmanlarına 400 m mesafede bulunmaktadır.

Adres : Bağlarbaşı Mah. No:115 / Safranbolu / Karabuk

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 313
favori
like
share