Efe Otel Kuşadası Aydın - Alternatif Tatil -Efe Otel Kuşadası Motel - Tatil Beldeleri - Efe Otel Kuşadası TanıtımıOtel Bilgileri:
Otel Efe şehir merkezinde, deniz kenarında, Adnan Menderes Hava alanına 75 km, mesafede yer almaktadır. Efe Otel'in oda özellikleri, direkt çıkışlı telefon, küvetli banyo, wc, Tv, havalandırma, minibar ve balkon olarak dizayn edilmiştir. Otel Efe'de yeme ve içme, kahvaltı salonu, Snack bar, Pub bar, Kafeterya, American bar, açık ve kapalı 2 restorantında dünya mutfağının zengin çeşitlerini bulabilirsiniz. Efe Otel'in genel özellikleri, açık yüzme havuzu, Tv salonu, resepsiyonda kasa, jeneratör, sesli mail, market olarak sıralanmıştır.

Genel Özellikler:
Efe Otel, 2 yıldızlı standartlarıyla özgün mimarisi, lüksten ziyade konforun ve ferahlığın ifade bulduğu odaları ile; sizleri tarihi, kültürel ve doğal zenginlikler ile bezeli Kuşadası'nın en güzel yörelerinden birinde konuk etmeyi bekliyor.

Oda Görünümleri:
Aydın Efe Kuşadası 43 Odalı, 100 Yatak, 1 suit. Oda ekipmanlı Direkt Çıkışlı Telefon, küvet, Televizyon, Havalandırma, Minibar, Balkon olarak dizayn edilmiştir.

Servis ve Hizmetler: Otel Efe Açık Yüzme Havuzu, Tv Salonu, Resepsiyonda Kasa, Jeneratör. Sesli Mail, Market

Yeme ve İçme:
Otel Efe 2 Restorant Açıkhava ve Kapalı. Snack bar ve Kafeterya ve American bar, Efe pub bar.

Adres : / Kusadasi / Aydin

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 475
favori
like
share