Stefanel’in 2009-2010 Sonbahar Kış Koleksiyonu - 2009-2010 Stefanel TrikolarAlışılagelmişin dışında kullanılması için tasarlanmış trikolar Stefanel’in 2009-2010 Sonbahar - Kış Koleksiyonu’nun başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor. Yün ile naylon ve lurex gibi daha önce denenmemiş materyaller karıştırılarak yeni ve orijinal örgü tekniklerinin kullanıldığı trikolar; pantolon, ceket, süveter, elbise, kaban ve aksesuarlarla kombinlenerek rahatlıkla kullanılabiliyor.

Sade parçalara parlaklık efekti katılarak altüst edici renklere büründürülen trikoların yanı sıra kahverengi, bej ve grinin tonları gibi doğal ve sıcak renkteki trikolar, turuncu, turkuaz ve mor gibi göz kamaştıran renklerle zenginleştiriliyor. Zebra deseni ile düz renklerdeki trikolara farklılık katılırken, siyah renktekiler bir klasik olarak koleksiyonda yer almaya devam ediyor.

Trikoların yanı sıra Stefanel’in sonbahar – kış koleksiyonu her tür stil ve karaktere göre şekil de değiştirebiliyor. Süveterler elbiseye dönüşebiliyor, tulumlar cazibeli ya da günlük formlara çevrilerek giyilebiliyor, pançolar büyük kaşkollar ya da ceketler olarak kullanılabiliyor.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 403
favori
like
share