Londra Otelleri - Londra Motelleri - Kensington Rooms Hotel - Turistik Oteller -Kensington Rooms Hotel Hakkında Bilgi -Kensington Rooms Hotel ResimleriKensington Rooms Hotel Londra

Adres: 131-137 Cromwell Road London Sw7 4du
Konum: Şehir Merkezi
" Şık ve çağdaş tasarımlı otel ve etkinlik alanı; moda, müzik, medya ve şirket etkinlikleri için dizayn edildi..."

Solane Meydanı ve Knightsbridge gibi seçkin alışveriş merkezlerine yalnızca birkaç dakikalık uzaklıkta bulunan otel, Londra'nın merkezinde olmanın yanı sıra

Doğal Tarih Müzesi gibi turistik mekanlara da yakın mesafededir. Ayrıca iş merkezlerine yürüyüş mesafesinde olması, oteli hem iş amaçlı, hem de turistik ziyaretler için ideal bir mekan yapmaktadır. Özenle restore edilmiş dört Victoria dönemi binası içerisinde konumlanmış olan otel, o zamanın özelliklerini modern zaman standartlarıyla başarılı bir şekilde biraraya getirmektedir. özenle seçilmiş doğal malzemeler, ışıklandırma, renk ve desenler sayesinde otel; rahat, huzurlu, sakin bir atmosfere sahiptir.

John Michael tarafından, Fransız kireçtaşı ve modern antik mobilyalar kullanılarak yapılmış olan iç dizayn, modern bir görünüme sahiptir. Bente Norheim'ın taş oyma eserleri ve James Joyce fotoğraflarının da aralarında bulunduğu günümüz sanatçılarının eserleri otelin değişik yerlerinde sergilenmektedir. KONUMKensington Rooms Hotel, merkezi Londra'nın batı sınırında, Earls Court ile Güney Kensington arasında yer almaktadır. Otel, A4 çift taraflı otoyolu olan ve Heathrow Hava Alanı ile İngiltere'nin batısına doğrudan ulaşım olanağı sağlayan Cromwell Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Earls Court Caddesi ve Gloucester Caddesi üzerindeki mağazalardan ve olanaklardan yürüme mesafesinde bulunan otelin karşısında bir süpermarket yer almaktadır. Otele en yakın çekim merkezleri arasında Kensington Sarayı, Victoria ve Albert müzesi, Doğal Tarih ve Bilim Müzeleri, Hyde Park ve Earls Court Sergi Merkezi bulunmaktadır. Knightsbridge ve Kensington Ana Caddeleri üzerindeki popüler alışveriş mekanları da otele oldukça yakın konumdadır.

ÖZELLİKLERİ

David Lloyd Spor Kulübü ile birlikte çalışan ve İngiltere'nin bir numaralı Sağlık ve Fitness İşletmesi olan Kensington Salonları, misafirlere seçkin bir konaklama ve en son teknolojiyle donatılmış jimnastik imkanları, sauna, kaplıca ve yüzme havuzu da dahil olmak üzere Londra'daki en iyi spor olanaklarını sunmaktadır.

* Otelin karşısında Point West'te yer alan resepsiyon sizin için düzenlemeler yapmaktan mutluluk duyacaktır.
ODA ÖZELLİKLERİ

Yatak odalarında yorganlı ve yaylı yataklar, içinde kaybolabileceğiniz dev minderler ve üzerinde zevkle uyanacağınız Mısır pamuğundan üretilmiş çarşaflarla birlikte çağdaş bir atmosfer mevcuttur.

* Buharlı sıcak banyoda bütün sorunlarınızı alıp götürecek tazyikli bir duş ve uzun bir banyo keyfi sizi bekliyor.

* Bütün yatak odaları en-suite tarzdadır ve modern olanaklarla donatılmıştır.

* Birçok odada süslü ve cumbalı pencereler ile gösterişli kornişler gibi Victoria dönemine ait orjinal özellikler korunmaktadır.

İPTAL KURALLAR

. Kensington Rooms Hotel Londra tarafından belirlenen son iptal tarihine kadar yapılan iptallerden ücret alınmaz.
2. Son iptal tarihinden sonra yapılan iptallerden otel farklı bir iptal bedeli belirtmediyse 1 gecelik konaklama ücreti alınır.
3. Otele giriş yapmamanız durumunda otel farklı bir iptal bedeli belirtmediyse 1 gecelik konaklama ücreti alınır.
4. Otele giriş tarihinde veya sonrasında iptal yapılamaz.

www.kensington-rooms.com

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 343
favori
like
share