Yusuf İslam Roadsinger 2009 - Yusuf Islam Roadsinger 2009 - Yusuf İslam Roadsinger - Yusuf İslam Roadsinger Yeni Albüm - Yusuf İslam 2009 - Roadsinger Albüm

Yusuf Islam, yeni albümü “Roadsinger” ile pop müzik yapmaya devam ediyor...Pop sahnesinden ayrılıp büyük başarı kazanan “Tea For The Tillerman” ve “Teaser And The Firecat” albümleriyle ‘Wild World’, ‘Peace Train’, ‘Moonshadow’, ‘Morning Has Broken’ ve ‘Father And Son’ gibi hitler yayımlayan Yusuf Islam, 2006 tarihli “An Other Cup”ın ardından ikinci pop albümü “Roadsinger”ı yayımlıyor.

“Uzun zamandır dinleyicilerimden ayrıydım ve insanlar yeni bir albümün artık gelmeyeceğini düşünüyordu. 2006 tarihli ‘An Other Cup’ sürpriz oldu. Bu yeni albümle aradaki mesafe daha da azaldı. En iyi yaptığım işe geri döndüm; müzikle resim yapmak ve sözlerle çok insancıl, kişisel hikayeler anlatmak...” diyor Yusuf Islam geri dönüşü hakkında.

Martin Terefe (James Morrison, Jason Mraz) prodüktörlüğünde Londra, Los Angeles ve Nashville’de kaydedilen “Roadsinger”ın konuk sanatçıları arasında Morrison, Michelle Branch ve Holly Williams bulunuyor.

Bir şarkı haricinde bütün şarkıların canlı kaydedildiği albümde Yusuf Islam, otobiyografik çalışmalara yer verdiğini ancak dinleyicilerinini kendilerinden bir şeyler bulabileceklerini belirtiyor. Albümde ayrıca Yusuf Islam’ın “Moonshadow” müzikal projesinden de parçalar yer alıyor.

Albüm İçerik

[url]http://www.main-board.com/album-kapaklari/286150-yusuf-islam-roadsinger-2009-a.html[/url]

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 422
favori
like
share