İntikam Fırtınası Greg ILES -İntikam Fırtınası Kitap Özeti-İntikam Fırtınası Hkakkında

ÖZETİ

Catherine Ferry. Dünyaca tanınan New Orleanslı bir adli tıp uzmanı. …Ve içinde fırtınalar kopan bir kadın. Cani suçluların hayatına yaklaştıkça kendi sisli geçmişi ve korkunç kabuslarıyla da boğuşan farklı biri.
Bir gün Cat bir cinayet vakası karşısında soğukkanlılığını muhafa edemeyerek panik atak krizi geçiyor. Kriz ikinci bir cinayette de tekrar edince biraz uzaklaşıp kendine zaman ayırmaya karar veriyor Cat. Ailesinin Mississippi 'deki evine gittiğinde geçmişin kanlı lekesi beklenmedik bir biçimde çıkıyor karşısına. Halının üzerindeki kanlı ayak izleri…
Soruşturma ekibi tarafından yarım bıraktığı işine geri çağrılsa da geçmişinden bir fotoğraf karesi gibi yansıyan bu görüntüyle onlarca yıl geride kalmış bir olayı yeniden gündeme getirip izlerden DNA örneği almaya karar veriyor. Dengesini altüst eden kâbusları bütün hayatı boyunca yaşadığı vahim olayları parça parça hatırlayıp bir araya getirmesine yarıyor ve New Orleans 'ta işlenen seri cinayetlerin ailesi ve geçmişiyle bağlantılı olduğunu FBI 'la birlikte Cat de fark ediyor.
Kan ve intikam bir fırtına gibi hücuma geçiyor

KİTAPÖNYÜZÜ
KÜNYESİ

yazar: Greg ILES
Yazarın Diğer Kitapları (1 Adet)
ARTEMİS YAYINLARI
ISBN : 9944485470
Barkod : 9789944485470
Dil : Türkçe
Yayın Yılı : 2007
Sayfa Sayısı : 652
Kapak Türü : Karton
Ebat : 13,5x21 cm
Kağıt Türü : İthal
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 307
favori
like
share