@w.cn Posta Kutuma Ulaşamıyorum - w.cn uzantılı Maillerimi Okuyamıyorum

Geçtiğimiz günlerde @w.cn üzerinden e-posta kullanan birçok insan e-postalarına ulaşamama gibi bir sorunla karşılaşarak şu uyarı cümlesini aldılar: “Windows Live Hotmail için kaydolun ve büyük miktarda depolama alanına ve mükemmel güvenliğe sahip ücretsiz, özelleştirilebilir bir gelen kutusuna sahip olun.”
Kimileri “w.cn” uzantısının kapatıldığını söyledi kimileri ise daha farklı şeyler… Kim ne derse desin ortada büyük bir sıkıntı vardı ve hala birçok insan e-postalarına bu sebepten dolayı ulaşamıyor. İşte bu yazıda “@w.cn uzantılı mailinizde bulunan postalarınıza nasıl kavuşacağınızı anlatıyoruz.”

Öncelikle bu yöntem kesin bir sonuca ulaştırmayabilir fakat bizim yaptığımız deneme başarı ile sonuçlandı. Şimdiden söyleyelim doğabilecek sorunlardan biz sorumlu değiliz.

Gelelim “@w.cn” uzantılı e-postalarınızı nasıl geri alacağınıza;

1-Eğer aynı hesap ile MSN adresi kullanıyorsanız öncelikle MSN adresinizdeki kişi listenizi yedekleyin.(anlık kişi listesini kaydet bölümünden) Çünkü aşağıdaki işlemleri yaptıktan sonra kişi listenize ulaşamayabilirsiniz.

2- login.live.com adresine girin.Karşınıza e-postanızın hesap bilgileri çıkacaktır. Bu kısımda aşağı inin ve “Ek seçenekler” kısmından Hesabı kapat linkine tıklayın. Açılan sayfada size son kararınızı soracaktır, yazanları okuyun ve aşağı inip parola kısmından hesap şifrenizi yazarak “evet”e tıklayın.

3-Bu adımda kapattığımız hesabımızı geri alıyoruz. Buradaki linke tıklayarak eski hesap adresimizi ve gerekli bilgileri giriyoruz.

4- [url]www.hotmail.com[/url] adresimizden girişimizi yapıyoruz ve “ta ta ta taam” ,işte kaybettiğimiz e-postalarımıza kavuştuk. Bir de MSN’inizi açmayı deneyin. Eğer kişi listeniz olduğu gibi duruyorsa işimiz bitmiş, postalarımıza kavuşmuşuz demektir. Ancak kişi listeniz durmuyorsa bir sonraki adıma buyurun.

5-Msn adresinize giriş yaptıktan sonra ilk adımda yedeklediğiniz kişi listenizi MSN in üst kısmındaki barda bulunan “kişiler-anlık kişi listesini al” bölümünden gösterip kişilerinize de geri kavuşabilirsiniz.

Alıntıdır

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 2102
favori
like
share
By_ultrAslan Tarih: 25.09.2010 10:13
@ ferudun yılmaz, iş başvurusu yapmışsınız ama, burası herhangi bir şirketin iletişim alanı değil.
Bu konuda sizi bilgilendirmek isterim.
ferudun yılmaz Tarih: 23.09.2010 16:22
hlçjh
ASİ-ADANALI Tarih: 05.01.2010 21:12
saolasın tsk emeğine sağlık