Kulüp Ölüsü - Charlaine Harris - Kitap Özet

Kitap Özet

Biricik sevgilinizin başının belada olduğunu düşünürken, beyefendiyi bir başkasıyla, iş üzerinde yakalasanız ne yapardınız?

Sookie Stackhouse'un sevgilisi bir vampir. İsteyerek hayatına dahil ettiği tek vampir de o. Bili. Yalnız bu aralar Bili biraz uzak. Başka bir eyalette olduğu için uzak, başka bir sebep yok! Fesat ve seksi patron Eric'inse ölümsüz çalışanını nerede bulacağına dair bir fikri elbette mevcut. Sookie'nin kendini derin yeraltı dünyasındaki Ölüler Kulübü'ne katılmak misyonuyla Jackson, Missippi'ye giderken bulmasının sebebi de bu. Ölüler Kulübü, vampir sosyetesinin en itibarlı üyelerinin hoş vakit geçirmek ve biraz da 0 grubu kan yumulmak için gittiği tehlikeli bir buluşma noktası. Sookie sonunda sevgilisine kavuştuğunda -ki, son derece ciddi bir ihanet aşamasında-Bill'i kurtarsa mı, yoksa kendi elleriyle mi haklasa, karar veremeyecek!

"İnanılmaz eğlenceli... Anıta Blake romanlarını popüler kılan vampir efsanelerinin

çok daha neşeli bir versiyonu!" -Locus

"Güneyli Vampir serisinin tek bir paragrafını bile kaçırmak istemezsiniz... Espri, entrika, erotizm ve insan doğasının -keza insan olmayanların doğasının- keyifli bir karışımı."

-Cemetery Dance
Kitap KapakYazar: Charlaine Harris
Yayınevi: Artemis Yayınları
Çevirmen: Deniz Evliyagil
Sayfa sayısı: 355
ISBN: 9786054228577
Basım tarihi: Mart 2010
Kategori: Roman / Öykü
Piyasa fiyatı: 18.00 TL

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2911
favori
like
share