Sensixx B7 Secure - Bosch - Ütü


Bosch Ev Aletleri’nin yeni piyasaya sürdüğü Sensixx B7 Secure, ergonomik, hızlı ve en iyi ütüleme performansını tek bir ütüde buluşturdu. Her sabah önlük veya gömlek ütüleyen anne ve eşler için en ideal seçeneği sunan Bosch Sensixx B7 Secure ütü, arka kapaktan kolay su doldurma, yüksek buhar performansı, yenilikçi Palladium-Glisseé taban tasarımı ve üstün güvenlik özellikleri ile yepyeni bir ütüleme deneyiminin kapılarını açıyor. Üstelik, memnun kalmayanlara 1 ay içinde iade fırsatı ile…bosch ev aletleri
Ergonomisi sayesinde her zaman en iyi ütüleme performansına ulaşan Sensixx B7 Secure, buharlı ütü teknolojisinin geldiği son noktayı temsil ediyor. Hem de marka güvenilirliği konusunda dünya lideri Bosch’un, Sensixx B7 Secure ütüden memnun kalmayanlara için sunduğu 1 ay içinde iade fırsatı ile…

Su tankı arkada olan ve ergonomik tasarımı sayesinde su doldurma işleminin arka kapaktan ve damlatmadan, hızlı, pratik ve kolay bir şekilde yapılabilmesine olanak tanıyan yeni Bosch, ütüleme işlemini bir keyfe dönüştürüyor. Bosch Sensixx B7 Secure ütünün üstün ergonomisi ve kolay ulaşılabilen düğmeleri sayesinde ütü yapılan kumaş her zaman kullanıcının kontrolü altında kalıyor.

İkinci taban Bosch’tan hediye
Sensixx B7 Secure ütünün Palladium-Glissée tabanında bulunan üç aşamalı buhar düzeni ve özel buhar kanalları, ideal buhar dağılımı ve mükemmel kayganlık sağlıyor. Kullanıcı için ütülemeyi kadifemsi bir dokunuşa ve son derece keyifli bir eyleme dönüştüren bu sistem, cep kenarları, düğme yanları gibi en zor erişilen bölgelere bile rahatça ulaşılmasını ve mükemmel sonuçların elde edilmesini de kolaylaştırıyor.

Narin ve siyah kumaşların zarar görmesini ve ütülenmeden kaynaklanan parlamayı engellemek amacıyla tasarlanan tekstil koruyucu ek taban da Sensixx B7 Secure ütü alanlara Bosch tarafından hediye ediliyor. Baskılı veya boncuklu kumaşlara zarar vermeyen ek taban, ayrıca naylon ve yünlü kumaşların ütülenmesinde de kullanılabiliyor. Böylece tüm narin ve siyah renkli çamaşırlar gönül rahatlığıyla ve kolayca ütüleniyor, anne ve eşler için aile bireyleri ile geçirilebilecek zaman artıyor.

Minimum kireç, maksimum güvenlik
Bosch Sensixx B7, düşük ısı ayarında ütülenmesi gereken hassas kumaşları ütülerken karşılaşılan en büyük sıkıntı olan ütü tabanından damlayan suya da kesin bir çözüm getiriyor. Yeni nesil Bosch ütülerde bulunan damlama emniyeti, kumaşların üzerinde leke kalmasına ve parlamalarına yol açan bu sorunu kökünden çözüyor. Anti-Kireç sistemi ise ütüyü ve çamaşırları kirece karşı daha fazla koruyor.

Ütüleme sırasında unutkanlık veya yoğunluktan kaynaklanabilecek çeşitli güvenlik sorunları da Sensixx B7 Secure ütünün üstün güvenlik özellikleri sayesinde problem olmaktan çıkıyor. Yeni Bosch ütüde bulunan “Secure” güvenli otomatik kapanma sistemi, ütü belli bir süre hareketsiz kaldığında devreye giriyor ve otomatik olarak elektriği kesiyor. Sensixx B7, böylece ısınma nedeniyle ortaya çıkabilecek kumaşın yanması veya yangın çıkması ihtimalini de yok ediyor.

TDA7630 – Bosch Buharlı ütü “Sensixx B7 secure”
Beyaz veya Böğürtlen renk seçenekleri
2400 W maksimum güç
Palladium-Glissée taban
Kumaş koruyucu ek taban TDZ1510 hediye
Sabit buhar çıkışı 40 gr/dk
Şok buhar çıkışı 150 gr/dk
Dikey konumda buhar çıkışı
3 kademeli buhar ayarı
Kademesiz ısı ayarı
Güvenli otomatik kapanma sistemi Secure
Damlama emniyeti
Kendi kendini temizleyen ve entegre Anti Kireç kireç önleme sistemi
Soft-touch tutma yeri
2,5 metre kablo uzunluğu
Kolay doldurulabilen, transparan ve 400 ml kapasiteli su tankı
Arka kapaktan su dolumu
Sprey özelliği

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 436
favori
like
share