arçelik çamaşır makinası - kampanyalı fiyatlar - çamaşır makinesi
Arçelik çamaşır makinesi kampanyası kurutma makinesiyle çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra dolaplara yerleştirinceye kadar geçen süreçte daha az zaman, daha az emek harcarsınız, ayrıca kıyafetleriniz uzun süre kirli sepetinde beklemek zorunda kalmaz.
Arçelik kurutma makinesi ile Bir kez giydiğiniz ama kirlenmediği için yıkamayı tercih etmediğiniz giysilerinizi havalandırıp kokudan arıdırabilir, ikinci kez kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Ayrıca Arçelik, çamaşır makinesi aldığınızda kurutma makinesini 99 TL’ye vererek tasarrufa hızlı başlamanızı sağlyor.

30 Eylül tarihleri arasında Arçelik Yetkili Satıcıları‘nda Çamaşır Makinesi alana 1760 KT Model Çamaşır Kurutma Makinesi sadece 99 TL’dir. Üstelik Bonus’a özel 1.200 TL ve üzeri alışverişlerde Arçelik Tiryaki hediye hem de +6 taksit fırsatıyla. Arçelik kurutma makinesi ve çamaşır makinesi ikilisi estetik tasarımı, kullanım kolaylığı ve fiyatlarıyla hayatınızı kolaylaştıracak.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2145
favori
like
share
MahsuMZeyneP Tarih: 02.12.2009 18:57
valla teklonoji gün gittikçe abartılı bir şekilde gelişiyor.Yani evleneceğim yıla kadar neler çıkacak neler değil mi aşkım