Gülcan Karahancı - Gülcan Karahancı Kimdir - Gülcan Karahancı Resimleri - Gülcan Karahancı Hakkında

Gülcan Karahanci (d. 20 Eylül 1982, Lübeck, Almanya), Viva Tv'de Vjlikle başlayan kariyerine, Mustafa Sandal'a Aya Benzer şarkısında düet yaparak sürdürüp daha sonra dizilerde rol alarak oyunculuk da yapan Türk kızı.

Gülcan önceleri birkaç işte çalışarak kendi harçlığını çıkarmış. Garsonluk, bebek bakıcılığı ve gazete dağıtmakla parasını kazanmış. 2002 yılında lise mezunu olmuştur. İşletme Fakültesi'nde kayıt yaptırmak için yer bulamayınca arkadaşlarının tavsiyesiyle 2002 yılında Casting Garage'a katıldı. Berlin, Hannover, Köln ve Leipzig çevresinde olan Viva Casting turuna katılarak yaklaşık 500 adayın arasından 1. oldu ve kazandı. Ocak 2003'ten itibaran Gülcan Viva'da Vj olarak canlı yayınlanan Interaktive ve Was geht ab Show'da sunuculuk yaptı. Programı çok beğenildi. Türk müziğinde de tam bir Mustafa Sandal hayranı olan Gülcan, Musti'nin Ayabenzer 2003 adlı şarkının düetini yaparak ve klibinde de oynayarak çok mutlu olmuştur. Gülcan böylece Almanya'dan sonra Türkiye'de de tanınmış oldu. Seven albümünün diğer ülkelerde de çıkmasıyla birlikte Avrupa'da da Musti ile birlikte tanınmıştır.
Gülcan, FHM dergisi tarafından düzenlenen "Sexiest Woman in the World" anketinde, Almanya` daki okurları tarafından dünyanın en seksi 100 kadını arasına 60. olarak girmeyi başarırken, en güzel kadınların seçildiği 8 kategoride Gülcan, "En Seksi Televizyon Sunucusu" kategorisinde ise açık ara birinci olmuştur. Ayrıca bir Türk ailenin eğlenceli öyküsünün anlatıldığı TV dizisinde de rol almıştır. 7 Ağustos 2007 tarihinde Alman "PRO-7" TV kanalında canlı yayında sevgilisi Sebastian Kamps ile evlendi. Pro 7 kanalının düzenlediği "En Sinir Bozucu Almanlar" listesinde birinci oldu. Gülcan'ın, özellikle evliliğinin televizyonda canlı yayınlanmasından sonra insanlarda böylesi bir etki bıraktığı belirtildi. Şimdilerde ise Karahancı, meslektaşı Collien Fernandes ile altı hafta boyunca çiftlikte yaşayacak. İki güzelin çiftlikteki günlük yaşamının 12 saati, kameralarla takip edilecek. Güzeller çiftlik işleriyle uğraşacak, inek sağacak, ahırlarda domuz pisliği temizleyecek ve her türlü ihtiyaçlarını kendi karşılayacak.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 486
favori
like
share