Kar Leoparı'na yeni güncelleme geldi. Bu güncelleme ile birlikte her zamanki gibi, sistemdeki birtakım açıklar giderildi.

Apple, Kar Leoparı ile ilgili güncellemelerine hız verdi. 10.6.2 güncellemesi yayınlanan Snow Leopard'ın, bünyesinde bulunan açıklar böylece giderildi. Böylece daha stabil ve hızlı bir işletim sistemi haline dönüşeceği belirtildi. Yeni güncellemeyle birlikte düzeltilen hatalar ve giderilen açıklar başlıca şu şekilde;

- Ansızın kapanan oturum sorunu
- Safari "Top Sites" kısmında yaşanan grafik bozulması
- Yönetici kullanıcısının yaşadığı izin sorunları
- NTFS ve WebDAV dosya sunucularını kullanırken yaşanan sorunlar
- Ekstra menülerin güvenilirliği
- 4-parmak hareketlerindeki sorun
- Exchange sunucu üzerinde yaşanan mail'den çıkma sorunu
- Adres defterine fotoğraf eklerken yaşanan sorun
- Safari plug-in uyumsuzluk sorunu
- iWork, ilife, Aperture, Final Cut Studio, MobileMe ve iDisk uygulamalarında genel olarak hız artımı
- Misafir hesabıyla yapılan girişlerde kullanıcıların bilgisinini silinmesi sorunBu sorunların giderilmesiyle birlikte Mac kullanıcılarının, işletim sistemlerine olan güveninin daha da artması bekleniyor. Windows 7 karşısında bu tür sorunların olması, Kar Leoparı için bir dezavantaj olarak görülse de, Apple fanları, bu tür hataların yakın zamanda Windows 7 tarafında da çıkmasını bekliyor.

Güncellemeyi Mac OS X Snow Leopard'a indirmek için , Mac OS X Server'a indirmek için ise [URL="http://support.apple.com/kb/DL961" rel="nofollow" target="_blank">BURAYA tıklayın. Güncellemenin boyutu 157MB.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 424
favori
like
share