, Ses Görüntü[URL="http://www.tamindir.com/etiket-indir/codec.html"] Codec Filtre [URL="http://www.tamindir.com/etiket-indir/codec-paketi.html" rel="nofollow" target="_blank">Paketi


oynatımında format ve codec karmaşasına düşmekten kurtulmanın en iyi yolu sağlam bir codec paketi yüklemektir.[URL="http://www.tamindir.com/program/5487/K-Lite_Codec_Pack_Full.htm" rel="nofollow" target="_blank"> K-Lite Codec Pack ile bu çözüm sağlanabiliyor. İçerdiği en yaygın video ve ses codec'leri ile bilgisayarınızda tüm medya dosyalarını oynatabileceksiniz.



DivX, Xvid vb. sıkıştırılmış formatların tüm sürümleri de bu paket sayesinde açılabilir duruma gelecek. Paket içerisinde aynı zamanda altyazı ve görüntü kalitesi, ses detayları gibi konularda birçok ayrıntıya ulaşabileceğiniz ve ayarlamalar yapabileceğiniz araçlar da bulunduruyor.


Medya dosyalarınızın oynatımı sırasında medya dosyalarınıza renk değiştirme, bulanıklaştırma, gece modu gibi birden fazla görüntü efekti ekleyebileceğiniz ve bu ayarları yapabileceğiniz araçlar da bulunmaktadır.

Programı için[URL="http://www.tamindir.com/downloading/5487/K-Lite_Codec_Pack_Full.htm" rel="nofollow" target="_blank"> tıklayınız.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 1799
favori
like
share
bulut_3584 Tarih: 17.11.2009 11:07
teşekkürler.....
Sanal0rtam Tarih: 15.11.2009 14:29
teşekkürlerr ...
KaRaKıZ Tarih: 11.11.2009 10:56
Edit HaN: Bu paket herhangibir crack ihtiva etmez.