Sinan Yılmaz Akıllara Zararsın 2009 - Sinan Yılmaz Akıllara Zararsın - Sinan Yılmaz 2009 - Akıllara Zararsın 2009 - Sinan Yılmaz Akıllara Zararsın Albümü - Akıllara Zararsın 2010

SİNAN YILMAZ AKILLARA ZARARSIN - 2010O kolbastının kralı şovları ve sesi ile yediden yetmişe bütün kitleleri peşinden sürükleyen sanatçımız Sinan Yılmaz ile birbuçuk sene gibi ciddi bir zamanda repertuar ve sütüdyo çalışmalarını tamamlamış bulunuyoruz.

Bu albümde hepsi birbirinden güzel 13 muhteşem eser yer almaktadır.Başta rahmetli usta Erkan Ocaklı'nın sözlerini yazdığı hoptek ve kolbastının yepyeni versiyonu yer almaktadır.

Yıldız Tilbe'nin sözünü ve bestesini yapmış olduğu yemin ederim isimli şarkısı,İsmail Özden'in Unutursun isimli ölümsüz eseri ve yine ustalığı tartışmasız bir sanatçı olan Mehmet Akyıldız'ın sözünü ve bestesini yaptığı albümede ismini verdiğimiz akıllara zararsın ve rahmetli Erkan Ocaklınında yorumladığı çayır biçerim çayır adlı eser sinan yılmaz yorumu ile sevenlerinin beğenisine sunuluyor.

Bu albümde sözü ve bestesi kendisine ait kör olda nankör olma/ oynasana oynasana/ ölümüm olur/ vazgeçemem ve giresun bel kırması isimli 5 eseride bulunan sanatçımız Sinan Yılmaz'a ölümüm olur isimli slov şarkısında usta şair sanatçımız Murat İnce şiiri ve yorumu ile eşlik etmiştir.

2010 a damgasını vuracak bu albümde başkaca Zonguldak yöresine ait bir anonim türkü gaptaş ve sözü ve bestesi Erdal Güvendi'ye ait bir öpücük ver bana isimli eserler bulunmaktadır.

Albüm İçerik

[url]http://www.main-board.com/album-kapaklari/290125-sinan-yilmaz-akillara-zararsin-2009-a.html#post3790978[/url]

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 636
favori
like
share
HaNıM aGa Tarih: 14.11.2009 23:59
hayırlıısı olsun bakalım...