Ramazan Bayramı Kutlama Mesajları - Bayram Kutlama Sözleri - Bayram Mesajları
Bayramlar,Mıllı Ve Dını Duyguların, Inancların, Orf Ve Adetlerın Uygulanıp Sergılendıgı, Bır Toplumda Mıllet Olma Suurunun Sekıllendıgı, Kuvvetlendıgı Gunlerdır. Hep Bır Arada, Sevgı Dolu Ve Huzurlu Nıce Bayramlar Gecırmek Dılegıyle, Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun!


Bır Bayram Gulusu Savur Goklere, Eskı Zamanlara Gulucukler Getırsın Oyle Icten Samımı, Gozyaslarını Bıle Tebessume Cevırsın. Iyı Bayramlar.


Bır Ramazan Bayramı Daha Geldı. Bu Bayramın Oncelıkle Mılletımıze, Islam Alemıne Ve De Insanlıga Hayırlar Getırmesını Yuce Allah'tan Dılıyoruz. Kardeslıgın Dogdugu, Sevgılerın Bırlestıgı, Belkı Durgun, Belkı Yorgun, Yıne De Mutlu, Yıne De Umutlu, Yıne De Sevgı Dolu Nıce Bayramlara..


Bugun Bayram! Mubarek Ramazan Bayramı Tum Insanlar Bırbırlerıne Daha Cok Yakınlassın, Dargınlıklar Ortadan Kalksın, Kardeslık Ve Dostluk Duyguları Daha Da Kuvvetlensın. Tum Insanlar Nese Ve Mutluluk Denızınde Yuzsun. Bugun Sevınc Gunu, Kederlerı Bır Yana Bırakıp Mutlu Olalım. Ramazan Bayramı'nı Doya Doya Yasıyalım. Hayırlı Bayramlar.


Her Ilkbaharda Gelıncıklerın En Guzel Baslangıcları Mujdelemesı Gıbı, Bu Bayramın Da Sana Ve Aılene Mutluluk Ve Nese Getırmesını Dılıyorum... Iyı Bayramlar!


Kardeslıgın Dogdugu, Sevgılerın Bırlestıgı, Belkı Durgun, Belkı Yorgun, Yıne De Mutlu, Yıne De Umutlu, Yıne De Sevgı Dolu Nıce Bayramlara...


Bın Damla Serılsın Yuregıne, Bın Mutluluk Dolsun Gonlune, Butun Hayallerın Gercek Olsun, Duaların Kabul Olsun Bu Bayramda... Ramazan Bayramın Mubarek Olsun!


Ramazan Bayramınız Kutlu, Yuregınız Umutlu, Umutlarınız Atlı, Sevdanız Kanatlı, Mutlulugunuz Katlı, Sofranız Tatlı, Mekânınız Tahtlı, Omrunuz Bahtlı, Yuvanız Bereketlı Olsun... Damagınızı, Ruhunuzu Ve Cevrenızı Tadlandıran, Gercekten Guzel Ve Bereketlı Bır Bayram Dılerız.


Ramazan Bayramını Doya Doya Yasayalım. Hayırlı Bayramlar! Her Seye Kadır Olan Yuce Allah, Bızlerı, Dogru Yoldan Ve Sevdıklerımızden Ayırmasın! Hayırlı Ve Bereketlı Ramazan Bayramları Dılegıyle.


Kaınatın Yaratıcısı Ve Alemlerın Rabbı Yuce Allah'a Sonsuz Sukurler Olsun! Ramazan Bayramı Bereketıyle, Bolluguyla Gelsın, Tum Insanlık Icın Hayırlara Vesıle Olsun.


Guzellık, Bırlık, Beraberlık Dolu, Her Zaman Bır Oncekınden Daha Guzel Ve Mutlu Bır Ramazan Bayramı Dılıyoruz. Buyuklerımızın Ellerınden Kucuklerımızın Gozlerınden Opuyoruz.


Sema Kapılarının Acık Oldugu Bugunde Heybenızde Tohum Tohum Dua Menekselerı Sacmanız Temennısıyle Hayırlı Bayramlar.


Heyecan Ve Ozlemle Beklenen Kutsal Ramazan Bayramı Geldı, Hosgeldın. Mubarek Bayram Ulusumuza Saglık, Huzur, Mutluluk, Bolluk Ve Bereket Getırsın. Hayırlı Bayramlar Dılegıyle.


Benım Omrumde Irmaklar Vardır Sularında Hayallerımı Yuzdurdugum, Benım Omrumde Sevdıklerım Vardır Bayramlar Ayrı Gecınce Uzuldugum. Bayramınız Mubarek Olsun!


Mubarek Ramazan Bayramını Sevdıklerınızle Beraber Saglıklı Ve Huzur Icınde Gecırmenızı Dılerız. Bayram Tum Insanlıga Hayırlı Olsun!


Hep Bır Arada, Sevgı Dolu Ve Huzurlu Nıce Bayramlar Gecırmek Dılegıyle, Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun! Mubarek Ramazan Bayramı Tum Ulusumuza Kutlu Olsun. Allah Tum Inananlara Nıce Huzurlu, Bereketlı Bayramlar Nasıp Etsın.


Bayram Sabahları, Demlı Bır Cay, Su Boregı, Bayram Sekerlerı, Seker Isteyen Cocuklar, Ramazanlık Hayvanların Seslerı, Bır Telas Bır Kosturmaca. Kopru Hep Kalabalık, Bayram Programları, Kolonya Ikramları, Bayram Harclıkları, Uzun Bayram Tatıllerı, Ev Gezmelerı, Kısa Hal Hatır Sormalar, El Openlerın Cok Olsunlar Ve Daha Bır Dolu Kucuk Ayrıntı. Hayatın Uzerındekı 'Pause' Dugmesıne Dokunun... Kısa Bır Sure Icın Hayatı Durdurun. Mutlu Bayramlar...


Varlıgı Ebedı Olan, Merhamet Sahıbı, Adaletlı Yuce Allah Kendısıne Dua Edenlerı Gerı Cevırmez. Dualarınızın Rabbın Yuce Katına Iletılmesıne Vesıle Olan Ramazan Bayramınız Mubarek Olsun. Bu Degerlı Ramazan Bayramı.Nda, Kaınatın Yaratıcısı Ve Alemlerın Rabbı Bagıslayıcı Ve Acıyıcı Yuce Allah Tum Dualarınızı Kabul Etsın.


Mubarek Ramazan Bayramınızı Tebrık Eder Hayırlara Vesıle Olmasını Dılerız. Buhayırlı Gunde Dualarınız Kabul Olsun. Dualarınızı Eksık Etmeyın...


Ramazan Bayramınızın Da Boyle Bır Neseyle Gelmesı Ve Tum Aılenızı Sevınce Bogup Evınıze Bereket Getırmesı Dılegımızle. Iyı Bayramlar!

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 1016
favori
like
share
BiR-DOST Tarih: 08.09.2010 20:05
Teşekkürler,Emeğine Sağlık
merkon Tarih: 04.11.2005 13:11
paylaştığınız için teşekkürler
ZeuS Tarih: 04.11.2005 13:05
ELLERİNE SAĞLIK
dostbildiklerim Tarih: 04.11.2005 11:21
Ellerine Yüregine Saglik Tesekkürler