[COLOR=orangered]Ne olur benden önce kapatma gözlerini

Ne olur benden önce ölme... biliyorum insanın zamanı kontrol edebilmek gibi bir lüksü yok ama ne olur benden önce kapatma gözlerini. Tahmin edemeyeceğin kadar çok korkuyorum seni kaybetmekten. Alışkanlık mı sevgi mi bilmiyorum ama düşüncesi bile gözyaşlarımın akmasına sebep oluyor.

Senin olmadığın bir şehir olabilir belki senin olmadığın bir ülke, yanında başkaları olabilir. Başkasıyla mutlu olabilirsin. Hatta ben tamamen çıkabilirim hayatından. Ama senin nefes aldığını bilmem yeterli. Bana bir telefon kadar yakın olduğunu bilmek. Bir mesajla bir mektupla ya da bir arkadaş selamıyla ulaşabilmek isterim sana. Hiç olmazsa haberini almalıyım tanıdıklardan.

Eski resimleri karıştırırken gülümsemeli ve telefona uzanmalıyım. Seni hatırladığımda gözlerim dolmamalı ve sen olmalısın telefonun diğer ucunda. Ben senin için posterler biriktirmeliyim ya da cezerye getirmeliyim sana arkadaşlardan gizli, sen yine kızmalısın bana tişörtlerini giydim diye ve arkadaşlar kıskanmalı yine dostluğumuzu.

Daha önce de söyledim sana, nerde kiminle olursan ol, mutlu ol diye ve lütfen benden önce kapatma gözlerini çünkü senin olmadığın bir dünyayı düşünemiyorum bile. Aradığımda ulaşamamak sana, uzandığımda sadece boşluğa dokunmak ve duyamamak sesini... Ne olur bu dünya da sensiz bırakma beni. İşte bu kadar çok seviyorum seniNE DİLİM KONUŞUR NE GÖZLERİM SUSAR
HERGÜN BİR BAŞKA GÜLÜMSEMENİN
ARİFESİYSE SENİNLE VE SEN
YARALARINI BENDE TEMİZLEDİN SE
AL BUNU AL BUDA SENİNDİR!..

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 436
favori
like
share
dostbildiklerim Tarih: 06.11.2005 17:33
yüregine saglek tesekkürler
hOney Tarih: 05.11.2005 13:52
Daha önce de söyledim sana, nerde kiminle olursan ol, mutlu ol diye ve lütfen benden önce kapatma gözlerini çünkü senin olmadığın bir dünyayı düşünemiyorum bile.

Ellerine yüregine saglik rasmus..