Sağlık için taş taşıyın

Hangi taşın nelere iyi geldiğini, ya da üzerindeki negatif enerjileri atmak için nasıl temizlemeniz gerektiğini biliyor musunuz? İşte size değerli taşlar rehberi.
Evrende varolan herşeyin birbiri üzerinde birşekilde etkisi olduğu bilinmektedir. Burada vereceğimiz bilgiler kısmen bilimsel sonuçlara dayanan ancak genelde tecrübelerle kanıtlanmış ya da eski inanışlardan gelen bir kısım inançları içermektedir. Yazılanların tümü bilimsel sonuçlara dayanmadığından dolayı, bunların doğruluğuna inanıp inanmamak ve değerli taşları bu amaçlar doğrultusunda kullanmak tamamen sizin kendi düşüncelerinize bağlıdır. Eğer bu konuda şüpheleriniz var ise; hoşunuza giden herhangi bir taşı 'etkilerini okumadan' seçip bir süre kullanmanızı, daha sonra kontrol etmek amacıyla o taşın etkilerini okumanızı öneririz.

Taşlar dışarıdaki titreşimleri alıp depolama özelliğine sahipler. Takı olarak taşındıklarında sahibinin enerjisini alıyor ve onun ruhsal durumunu, kişisel özelliklerini ve hastalıklarını içlerinde taşıyorlar. Sizin mağazadan satın aldığınız taşların üzerinde de o ana kadar bulundukları ortamların enerjileri yüklenmiştir. Bu yüzden taşları satın alır almaz onları enerji açısından temizlemeniz gerekiyor. Bazı durumlarda taşı bir iki dakika akan suyun altında tutmak yeterliyken, bazen bir gece boyunca toprağa gömmek şarttır. Taşların en basit kullanım şekli ağrıyan yerlerden bağımsız olarak vücut üzerinde taşımaktır. Bu durumda taşlar günler, ya da haftalar boyunca sorun çözülene kadar taşınabilir. Bu gibi durumlarda bir, en çok üç taş taşınıyor. Bu taşlar işlenmemiş ya da takı şeklinde olabiliyor. Elmas, safir, zümrüt gibi taşlar pahalı oldukları için işlenmemiş halde kullanılıyor. Tedavi amacıyla kullanılacak taşları bir deri kesenin içinde boyunda taşımak en doğrusu. Parlatılmış taşlar pantolon cebinde ya da yine deri bir kesenin içinde boyunda taşınabiliyor. Taşınızı göstermek istiyorsanız son zamanlarda moda olan şekliyle, 'Donut' adı verilen ortası delik taşları deri bir şeride geçirerek kolye olarak kullanabilirsiniz. Taşların özelliklerini öğrenin, sizin taşınızın hangisi olduğunu belirleyin:

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1659
favori
like
share
masarac Tarih: 24.12.2005 06:09
teşekkürler
liamsi Tarih: 28.11.2005 00:24
Sağol,banada ilginç geldi.
corleoni Tarih: 17.11.2005 17:41
sağol kardes
akilles Tarih: 11.11.2005 14:36
İnanmak isterdim ama :18: yine de paylaşımın için teşekkürler
ozturk Tarih: 11.11.2005 13:25
Emeğe teşkür...
SU-PERISI Tarih: 11.11.2005 09:21
hem çıkıyorum bir taş alacağım ama sokaktaki olurmu onu bilmiyorum. Bu konuda bir açıklık gözükmüyor. saolasın kardeş
CADIKIZ Tarih: 10.11.2005 23:44
bu guzel bilgilerin icin saolasin canim
evet taslarin bazen cok mucizesi var,ve bu taslarin bazisinin masajda kullanilmasi bir harika,cunku insanin agrilarini aliyo rahatlatiyo insani :85:
doktoruydu Tarih: 10.11.2005 23:06
ilginç bilgiler
paylaşıma teşekkürler