İsyankar Olmayın

rADAM FISILDADI, "TANRIM KONUS BENiMLE" VE BiR KUS CIVILDADI AGACTA AMA ADAM DUYMADI. SONRA ADAM BAGIRDI "TANRIM KONUS BENiMLE!" VE GÖK YÜZÜNDE BiR SiMSEK CAKTI, AMA ADAM DiNLEMEDi ONU. ADAM ETRAFINA BAKINDI VE "TANRIM SENI GÖRMEME iZiN VER" DEDi. VE BiR YILDIZ PARILDADI GÖKYÜZÜNDE AMA ADAM FARKINA VARMADI.

VE ADAM BAGIRDI, "TANRIM BANA BIR MUCiZE GÖSTER!" VE BiR BEBEK DOGDU BiR YERLERDE. AMA ADAM BUNU BiLEMEDi. SONRA ADAM CARESiZLiK iCiNDE SIZLANDI, "DOKUN BANA TANRIM VE BURADA OLDUGUNU ANLAMAMI SAGLA!" BUNUN ÜZERiNE TANRI ASAGI DOGRU SÜZÜLDÜ VE ADAMA DOKUNDU. AMA ADAM KELEBEGi ELiNiN TERSiYLE UZAKLASTIRDI VE YÜRÜYÜP GiTTi. GERCEKTENDE HiC BiRSEYiN FARKINA VARMADAN YASAYIP GiDiYORUZ. ONUN HEP YANINIZDA, SIZINLE OLDUGUNU VE SIZ ONU TERK ETSENIZDE, ONUN SIZI ASLA TERK ETMEDIGINI UNUTMAYIN... HER YAGMURUN SONU BAHAR - ISYANKAR OLMAYIN.
_________________

Etiketler:
kan_cicegi kan_cicegi
Üyenin Populer Konuları Olağan Dışı Bir Aşk Öyküsü Yoktun
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 458
favori
like
share
blue_sky_1002 Tarih: 13.11.2005 00:48
Kan_Cicegi bu duygusal yazıyı paylaştığın için teşekkürler canım.Bizler yetinmeyi ve isyankar olmamayı bilmeliyiz.Yüce Allah'ın bize bahşettiği değerleri iyi kullanmalı mutluluğumuzun kıymetini bilmeliyiz.