Rutubet - Küf Koku Giderici - Biolojik Ürünler - Biolojik Ürünler Tanıtımı - Rutubet Kokusu Nasıl Giderilir - Rutubet kokusuna karşı ne yapmalı

Ürün Adi : [COLOR="royalblue"]KÜF - RUTUBET KOKU GİDERİCİ

Eklendigi Tarih : [COLOR="royalblue"]13.10.2009

Ürünün Fiyati : [COLOR="royalblue"]7.50 TL

Kisa Açiklama : Biomax Küf- Rutubet Koku Giderici, rahatsız edici küf kokusunu nötralize eder. Küflü alanlarda oluşan zararlı bakterileri ve mantarları bakterisid etkinlikle ortadan kaldırır, tekrar oluşumunu geciktirir. Kullanılan alanların kokusuz, ferah ve hijyenik olmasını sağlar. Prophylactic özelliği vardır. Doğa dostudur.

Ürün Hakkinda Detayli Bilgi ve Resimler :

KÜF - RUTUBET KOKU GİDERİCİ[COLOR="royalblue"]Nanoteknoloji ile geliştirilen biyolojik bir üründür.

Küf ve Rutubet kokuları ve hijyen için Türkiye’de bir ilk….


[COLOR="royalblue"]Nem oranı yüksek bölgelerde, özellikle kuzey cepheli dairelerde, çatı katlarında, bodrum ve zemin katlarda, işyerlerin depolarında ve kapalı otoparklar gibi havalandırma problemi olan kapalı alanlarda rutubetten kaynaklı küflenme oluşması kaçınılmazdır.

Nemin ve sıcaklığın yoğun olduğu banyo, sauna, hamam ve spor salonları gibi insanların sağlıklı kalmak ve ter atmak için gittiği kapalı alanlarda gerekli tedbirler alınmazsa ortamda istenmeyen kokular ve zararlı bakteriler oluşabilir.

Biomax küf – rutubet koku giderici rutubetin ve küfün olduğu alanlarda oluşan zararlı bakterileri, virüsleri, mantar sporlarını biyolojik olarak ortadan kaldırır, tüm istenmeyen kokuları yok eder. Size sağlığınız için en elverişli, hijyenik ve kokusuz ortam oluşturur. Ürünümüz Ekolojiktir – Ekonomiktir.Kullanma Talimatı : Kullanılacak alanların büyüklüğüne ve istenmeyen küf kokuların yoğunluğuna göre uygulanır. Küfün olduğu bölgeye da ıslaklık oluşturacak kadar püskürterek uygulanır. 1m2 alana yaklaşık 15-20 defa püskürtülür. İlk 3 gün aralıksız uygulanması önerilir. Devamında 2 günde bir uygulanması istenilen sonucu verecektir.

Sauna, Hamam ve Fitnes Center içindeki rutubet ve terlerden kaynaklanan kalıcı kokuları yok etmek ortamda hijyen sağlamak için uygulayacağınız oranları ve periyodu öğrenmek için irtibata geçebilirsiniz.
Sorun yaşadığınız küf ve diğer kokular için firmamızdan teknik yardım isteyebilirsiniz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 18972
favori
like
share
SheqeYy_BeBiSh Tarih: 11.11.2010 19:33
[COLOR=hotPink]Konuyu Ekledim (:

Burda
nemtut Tarih: 10.11.2010 21:58
[url]www.nemtutucu.com[/url]
2 li paketi 16.00 TL dir
casusss Tarih: 12.01.2010 10:38
bu üründen 3 adet almak istiyorum nasıl alacaz