Selam arkadaslar bana yardim edebilen varsa cok sevinirim
problemim bazi müzikleri bir cd ye kopyalamak istedigim zaman yaptirmiyor bakiyorum schreibgeschütz onu degistirmeye calisiyorum olmuyor nasil yapacagim yardim ederseniz sevinirim

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 767
favori
like
share
kan58 Tarih: 13.04.2008 19:48
evet arkadaslar ayni problem bendede var elimdeki bazi muzik leri cd ye kopyaliyamiyorum neden acaba yada bildiginiz bir program varmi? tesekkurler
digimen Tarih: 09.08.2007 20:05
teşekkür ederim
hicbirsey2001 Tarih: 17.11.2005 16:29
Biraz daha somut bir örnek verirseniz size yardım etmemiz çok daha kolay olacak

Siz genel oalrak bahsetmişsiniz mehmetzengin arkadaşımız da soruna ona göre yaklaşmış, başka pek çok sorun ve çözüm çeşidi vardır.

Önce siz hangi şarkıları ve hangi programla cd 'ye kopyalayamıyorsunuz.
En azından şarkı tiplerinden örnekler vererek, ve lütfen çevirebiliyorsanız Türkçeye çevirerek buraya yazın.Mesela: Eğer mp3 lerinizi bir cd ye kopyalamak istiyorsanız veri kopyala seçeneğini kullanın hiç sorun çıkmaz. İçinde .mp3 te olsa .wma da olsa .wav da olsa .mid de olsa hepsini bir CD ye kopyalarsınız. Ama siz sadece mp3 çalarda çalmak için yapıyorsanız bu işi, şarkı çalan programınız diğer türleri desteklemiyorsa o zaman bir cd ye toplamanız uygun olmayacaktır.

Acaba sorun nedir? sorun şarkı türlerinde mi? yoksa cd kopyalama programınız da mı? bu da belli değil.

Umarım anlaşmışızdır.

:5:
DermanAbi Tarih: 17.11.2005 08:26
Arkadaşım. Eğer Cd'ye Müzik Kopyalayacaksan Önce Mp3 Formatında olması Gerek. Mp3 Doldurur iken İçine Track Atarsan Olmaz. Eğer Trackleri Mp3 Formatına Çevirmek istersen NERO Programında Kayıtları Kaydet Seçeneği Vardır Orda İse Se Formatını Seçmelisin. Mp3 , Mp4, Waw Gibi. bunları Mp3 Çevirdikten Sonra Mp3 Doldurmak için Nero2yu Kullanman Gerek. Umarım Anlamışsındır, Kolay Gelsin.