[URL=http://imageshack.us]

Erkeklerin hangi koşulda neleri seksi bulduğunu, nelerin onların başlarını döndürdüğünü bilmek ister misiniz?...

Yüksek topuklar ve mini etek onları çılgına çeviren tek şey değil. Erkeklerden kız arkadaşlarını ya da eşlerini en seksi buldukları anılarını anlatmalarını istedik. Partneriniz olsun veya olmasın, aşağıdaki dürüstçe verilmiş yanıtlar size harika ipuçları sağlayabilir.

Ortam hazırlayın
"Kız arkadaşım beni taze midye tava ve istiridye yenen ıssız bir kumsala götürdü. Etrafta kimse yoktu, öpüşmeye başladık. Ortalık o kadar sessizdi ki en küçük bir sesin bile yankısı duyuluyordu. Beni oraya götürmesi içimdeki tüm arzuları uyandırmıştı."

Parti düzenleyin
"Kız arkadaşımın 30. yaş günümde benim için parti düzenlemesine bayıldım. Bunun için harcadığı bütün çaba bana ne kadar önem verdiğinin bir göstergesiydi. O gün gözüme inanılmaz derecede seksi görünmüştü."

Süpriz karşılamalar yaparak şaşırtın
"Bir gün işten geldiğimde, kız arkadaşım beni üzerinde siyah iç çamaşırlarıyla ve seksi bir saç kesimiyle karşıladı. Öyle seksiydi ki fantazilerimi gerçekleştirmek için daha fazla bekleyemezdim."

Aptal yönünüzü sergileyin
"Simpsons çizgi filmini seven kadınları sevmemem için hiçbir neden yok. İyi bir mizah anlayışı var ve aptalca şeylerden de zevk alıyor demektir. Bir de kendine güveni tamsa, cazibesine kapılma işten bile değil."

İlk adımı siz atın
"Karım ve ben ilk buluşmamızda albümlere bakıyorduk. Yan yana otururken kolunu omzuma attı. Son derece içten ve sıcak bir hareketti bu... O zaman aramızda güzel bir şeylerin gelişmeye başladığını anladım. Onunla birlikte olmak istedim, hem de tek gecelik değil..."

Doğal olun, seksi olmaya çalışmayın:
"Kız arkadaşım üzerinde sadece tişörtle evin içinde dolanırken çok seksi görünüyor. En seksi olan yanı ise bunu farkında olmadan yapması."

Sadece gülümseyin:
(Ciddiyiz!): Kız arkadaşım kalabalık bir odanın içinde, onca kişinin arasından bana bakıp gülümsediğinde onunla olmak istediğimi anladım. Benden hoşlandığını göstermesi bütün arzularımı ateşlemişti."

Birlikte duşa girin:
"Eşimin yaptığı en seksi şey bana köpüklü bir duş almayı teklif etmesi oldu. Sıradışı, şehvetli ve rahatlatıcı bir deneyimdi oldu benim için."

Bir sonraki görüşmeyi planlayın:
"Bir gün kız arkadaşım evime gelerek bana çiçek getirdi. Sonra da beni güzel bir restorana götürdü. Yemekten sonra beni bir caz bara götürerek içecek bir şeyler ısmarladı. Sonra da beni evine götürdü, muhteşem bir gece yaşadık. Benimle geçireceği akşamı böylesine planlayan bir kadınla birlikte olmak kesinlikle baştan çıkarıcıydı. Bana nelerden hoşlandığımı bildiğini göstermişti."

Striptiz yapın:
(Ona özel): "Kız arkadaşım sadece bana özel bir striptiz gösterisi sundu. Ona dokunmama izin vermedi. Klüplerdeki kurallara uymam zorunluydu. Bu beni çılgına çevirmeye yetti. Neyse ki etrafta gece klübü fedaileri yoktu. Mükemmel bir geceydi."

Ona sımsıkı sarılın:
" Sarılmak bazen dünyanın en seksi hareketi olabiliyor. Bedenlerimiz birbirine bu kadar içten yakınken baştan ayağa her düzeyde iletişim devreye giriyor."

Yeteneklerinizi herzaman sergileyin:
"Arkadaşlarımızla çıktığımız bir yemekte, kız arkadaşım oyunculuk okulu için yaklaşmakta olan seçmelerinden bahsediyordu. Sonra birden beni afallatan bir şey yaptı. Ayağa kalkarak seçmeler için hazırladığı monoloğu canlandırdı. İşin en iyi yanı da komik olmasıydı. Çok etkilenmiştim. Onca insanın bakışlarına aldırmaması beni heyecanlandı

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 35850
favori
like
share
son_samuray Tarih: 30.10.2009 09:25
içten bir gülümse samimiyet ve hoşgörü her zaman baştan çıkarır
ömr-ü diyar Tarih: 19.10.2009 15:22
yorumsuzz
arzuaa Tarih: 04.10.2009 17:41
ben seivom wsöyleye bilsemm ahhh
qamzeli Tarih: 20.08.2009 14:15
teşk
YaSMiN Tarih: 13.07.2009 13:27
Bence bir kadinin erkeyi basdan cikarmak icin boyle seyler dusunmesi, yapmaya calismasi da bir tur kendine guvensizlikdir.Bir kadinda guzellik, zerafet,bilgi ve dogallik varsa onun zaten boyle seylere ihtiyaci yokdur
£fsuNsuz Düş Tarih: 15.05.2009 11:45
BENCE EN GÜZEK İLİİŞKİ DOĞAL OLANLADIR YANİ ORDAN BURDAN OKUYUPTA YAPTIGIN ŞETLERDE Bİ EKSİKLİK OLUR MUTLAKA...KONU İÇİN TŞK...
m.nur Tarih: 28.04.2009 17:52
bencede katılıyorum
dilsiz_yuregim Tarih: 02.02.2009 07:35
cok güzel paylasim icin tsklr
bunu yaparsak seksi mi olmus olacaz?!?

Ortam hazırlayın,
Parti düzenleyin,
Süpriz karşılamalar yaparak şaşırtın,
Bir sonraki görüşmeyi planlayın,
bunlari yaparim

en iyi yapabildiklerim'se : Aptal yönünüzü sergileyin
Doğal olun, seksi olmaya çalışmayın
Sadece gülümseyin
Ona sımsıkı sarılın
:193:
M.Kutsi Çil Tarih: 11.01.2009 10:33
Halil Özdemir kardeş ağzına sağlık,bu yarım akıllılar kendilerini fasulya gibi nimetten sanıyorlar.