Dünya Göz Hastanesi istanbul şubeleri - istanbul dünya göz hastanesi adresleri
1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz, göz sağlığıyla ilgili her türlü soruna 365 gün, 24 saat kesin çözüm getirmektedir. Ülkemizde yeni bir dönem başlatan hastanemiz, yurt içi ve yurtdışında toplam 13 merkezinde ilkeli sağlık hizmeti vermektedir. Sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisi, Profesör, Doçent ve Uzman doktorlardan oluşan 120 kişilik deneyimli medikal kadrosu, 1000 personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla kısa sürede dünyanın sayılı birkaç merkezi arasındaki yerini almıştır.
İleri Teknoloji ve Bilgi Sistemleri Ağı

Tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamalar konusunda öncülük ederken, tıp teknolojisindeki son gelişmeleri de yakından takip eden Dünyagöz Hastaneler Grubu, hasta ile ilgili tüm kayıtların saklandığı “ Hastane Bilgi Yönetim Sistemi” ile hastaneler arasında güçlü bir iletişim ağına sahiptir. Grubumuzda hastane içi ya da hastaneler arasında işleyen Ses ve Görüntü Transfer Sistemleri kullanılmaktadır.

Bünyemizde oluşturulan pek çok komite ve kurul sayesinde; iç denetim mekanizmaları sağlanmakta ve kurum içi eğitimler ile kalite ve mükemmelliğine giden yolda süreklilik yakalanmaktadır.
Dünya ile Entegre...

Her sektörde olduğu gibi tıpta da verilen hizmetin kalitesi teknolojik gelişme ve bilimsel çalışmalarla arttırılmaktadır.

Hastanemizde kullanılan teknolojiler dünyadaki gelişmelere paralel olarak yenilenmektedir. Hekimlerimizin oftalmoloji alanında yaptığı bilimsel araştırmalar dünyada medikal teknoloji üreten şirketlere ve göz hekimlerine kaynak olmaktadır. Dünyagöz bünyesinde düzenlenen uluslararası seminer ve konferanslarda dünyanın oftalmoloji alanında önde gelen isimlerini, Türk göz hekimleri ile buluşturarak karşılıklı bilgi alışverişine olanak tanımaktadır.
Prof. Dr. Ioannis Pallikaris, Girit Üniversitesi ve LAZER...

Oftalmoloji alanındaki araştırma ve buluşlarıyla dünyanın önde gelen üniversiteleri arasında yer alan ve rektörlüğünü Avrupa Katarakt ve Refraktif Cerrahi Derneği Başkanlığını yapmış Prof. Dr. Ioannis Pallikaris’in yaptığı Girit Üniversitesi Tıp Fakültesi ile 2003 yılında “Ortak Çalışma Protokolü’ imzalamış bulunmaktayız. Her iki kurumun hekimleri tarafından yürütülen ortak tedavi protokolleri ile hastalarımıza güncel ve güvenilir yöntemler ile sağlık hizmeti verilmektedir.
Kalite Çalışmalarımız

JCI (Joint Commision International)

Dünyagöz Hastanesi, Temmuz 2006’da JCI Akreditasyon belgesini almak üzere denetimden geçmiş ve almaya hak kazanmış ilk Türk göz hastanesidir. JCI, sağlık hizmeti veren kuruluşların standartlarını belirleyen ve kalite belgesi veren dünyanın en önemli Amerikan Akreditasyon sistemidir. Bu belgeye layık görülebilmek için pek çok kriteri gerçekleştirmiş olmak gerekmektedir. JCI hasta odaklı standartlardan oluşur. En önemli konu başlığı ‘Hasta ve Ailesi Haklarıdır. Kurum hasta ve ailesinin haklarının korunmasını destekleyen süreçler sağlamaktan sorumludur. Diğer kriterlerden bazıları ise şunlardır: Maliyetlerin akıcılığı ve uygunluğu, insan kaynaklarının çağdaşlığı, bilgiyi yönetme gücü, üst yönetimle iletişim kolaylığı, toplumsal yarara verilen önem, etkin/verimli çalışma ve risk yönetiminde başarı v.b.

JCI Akreditasyonu, Dünyagöz Hastanesi’nin bu kriterlere uygun olduğunu uluslararası platformda ispatlayan bir belgedir.

İSO 9001:2000 (International Standardization Organization )

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartları, müşteri ve yasal düzenlemelere uygun faaliyeti, sürekli olarak gerçekleştirebilme yeteneğinin bir göstergesidir.

Dünyagöz Hastanesi Ataköy, Levent, Altunizade ve Feneryolu şubeleri Aralık 2005’de TSE tarafından gerçekleştirilen belgelendirme denetimi sonucunda ISO 9001:2000 sertifikasyonuna hak kazanmıştır. Aralık 2005’den bu güne yılda bir kez tekrarlanan gözetim tetkikleri başarı ile geçilerek tüm şubelerin İSO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasyonun devamlılığı ve güncelliği sağlanmıştır.

Ayrıca Ekim 2007’de TUV-SUD tarafından gerçekleştirilen İSO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme Denetimi sonucunda Dünyagöz Hastanesi, belgelendirme denetimini başarı ile geçerek, TUV-SUD tarafından İSO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasyon almaya hak kazanmıştır.
Dünyagöz Hastanesi Yurtdışı

Her geçen yıl yurtdışından gelen hastalarımızın artışı ile birlikte Avrupa’nın birçok ülkesinde göz kliniklerimiz ile göz sağlığı hizmeti sunmaktayız. Bu kliniklerimizde Türkiye’deki hastanelerimizde ameliyat olacak yabancı hastalarımızın ön muayene ve tetkikleri gerçekleştirilmektedir. Muayene sonucu ameliyatına karar verilen hastalarımıza Sağlık Turizmi kapsamında, Türkiye’ye gelişlerinden ülkelerine dönüşlerine kadar her konuda ( ulaşım, transferler, konaklama, şehir turları, rehberlik, tedavi, ilaç ) eksiksiz bir hizmet paketi sunmaktayız. Ülkelerine dönen hastalarımızın ameliyat sonrası kontrollerini de Avrupa’da Amsterdam, Berlin, Köln ve Belçika’da bulunan kliniklerimizde yapmaktayız. Yurt dışında gerçekleştireceğimiz yeni yatırımlarımız ile büyümeye devam ediyoruz.

Dünyagöz Hastaneler Grubu olarak bugün sağlık turizmi alanında yılda 20.000 yabancı hastanın gözlerine hizmet vermekteyiz.
Etkinlikler

Tıp bilimindeki son gelişme ve araştırmaları yakından izleyen Dünyagöz Hastaneleri Grubu, bu konuda da öncü sorumlulukla hareket ederek, haftalık ve aylık bilimsel toplantılar, kurum içi ve dışı konuk konuşmacıların yer aldığı geniş katılımlı konferanslar ve TV programlarında halkımızı bilgilendirici çalışmalar düzenlemektedir.
Önümüzdeki Günlerde

Dünyagöz olarak 2009 Eylül ayı içerisinde Akdeniz Bölgesi’nde hem yerli hem de yabancı hastalar için Antalya Dünyagöz’ü hizmete açmayı planlıyoruz. Antalya hastanemizin hızla gelişen sağlık turizmine büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz. 10.000 m2 üzerine kurulan hastane bu amaçla yabancı hastaların ihtiyaçlarına göre istihdam edilecektir.

Ayrıca, Sağlık Turizmine verdiğimiz önem ve bu alanda yürüttüğümüz yatırım çalışmaları ile birlikte Türkiye’yi göz sağlığı alanında akla gelen ilk ülke yapmayı hedefliyoruz.
Güveninize Layık Olmaya Devam Edeceğiz

Dünyagöz Hastaneleri’nde farklı bir dünya yarattık. Hastaneler zincirimizin farkını daha kapıdan girdiğiniz andan itibaren yaşayacaksınız. Konforlu ve ferah bir ortamda, sıcak ilgiyle ve güler yüzle karşılanacak, hastanede olduğunuzu unutacaksınız. Daha da önemlisi, dev hekim kadromuz, benzersiz teknolojimiz, nitelikli insan gücümüz sayesinde doğru teşhis ve doğru tedavi hizmetinin ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Bize gösterdiğiniz güvene layık olmaya devam edeceğiz.

Bugün, yarın ve daima...

ERAY KAPICIOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı


Dünya Göz Hastanesi
Dünya Göz Hastanesi Ataköy
Adres: Zeytinlik Mah. Sahilyolu Cad.
No:18 34140 Ataköy - İstanbul
Tel: (0212) 413 75 75
Fax: (0212) 413 75 76

Dünya Göz Hastanesi Levent
Adres: Nispetiye Cad. Aydın Sk. No:1 34330
1. Levent- İSTANBUL
Tel: (0212) 339 39 00 (pri)
Fax: (0212) 282 80 80 – 281 99 99

Dünya Göz Hastanesi Feneryolu
Adres: Bağdat Cad. 150 Feneryolu - Kadıköy
Tel: (0216) 302 58 58
Fax: (0216) 369 98 83

Dünya Göz Hastanesi Etiler Poliklinik
Adres: Nispetiye Cad. Erdölen İş Hanı
38 K. 1-2 Levent Sağlık Hizmetleri
Tel: (0212) 324 73 73 (pbx)
Fax: (0212) 324 16 26

Dünya Göz Hastanesi Altunizade
Adres: Mahir İz Caddesi No:5
Capitol İş Merkezi Karşısı
Altunizade İstanbul
Tel: (0216) 554 46 46
Fax: (0216) 554 46 47

Dünya Göz Hastanesi Etiler
Adres: Nispetiye Caddesi 34330
Etiler - İstanbul
Tel: (0212) 413 75 75
Fax: (0212) 413 75 76

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 4174
favori
like
share