Birbirinizi o kadar çok seviyorsunuz ki, neredeyse çocuklar gibi oynaşıyorsunuz. işte sevimli bir çift olduğunuzu gösteren işaretler;
1-Birbirinize ofis içindeyken yada resmi bir yerde bile çocuksu bir sesle ve kelimelerle konuşuyorsunuz.
2-Birbirinize gönderdiğiniz e-postaların sonuna mutlaka romantik birkaç satır yada aşkınızı ifade eden ikonlar iliştiriyorsunuz.
3-Orta Doğuda savaşı konuşurken bile bir anda birbirinizin vücudunun herhangi bir yerinin konuşurken aldığı şekle övgüler yağdırıp birbirinizi gıdıklamaya başlıyorsunuz.
4-Restoranda yada birlikte katıldığınız bir toplantıda lavaboya giderken birbirinizden ayrılmak zorunda olup geri döndüğünüzde Seni çok özledim diyorsunuz.
5-Sadece Bizim şarkımız değil, Bizim restoranımız , Bizim içeceğimiz hatta Bizim tuvalet kağıdı markamız a sahipsiniz.
6-Büyük bir arkadaş grubuyla birlikte dışarıda bir yemekte bile onu ellerinizle besliyor ve sizde onun tabağından bir şeyler yiyorsunuz.
7-Kendi hastalığınızda bahsederken bile çoğul özne kullanıyorsunuz. örneğin, grip olduğunuzu iş arkadaşınıza söylerken Grip olduk.. gibi cümle kullanıyorsunuz.
8-Bir örnek pijamalarla yatağa giriyorsunuz. Hatta tavşan tüyü terlikleriniz bile aynı.
9-Herkesin içinde bile birbirinize tutkulu bir şekilde Fransız öpücüğü konduruyorsunuz.
10-Bir partide yada kokteylde birbirinizin yanından ayrılıp salonun başka bir köşesine giderken bile birbirinizi hayranlıkla izliyorsunuz. Hatta salonun farklı köşelerinden birbirinize işaret diliyle Seni seviyorum mesajları gönderiyorsunuz

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 396
favori
like
share
casper Tarih: 05.12.2005 17:05
ya bizde sevimli bir çiftiz :50:demekki
FadiK Tarih: 03.12.2005 03:17
sagol bilgilerin icin cadikizcim