Saçınız ilk boyandığında parlak ve canlı gözükürken, bir süre sonra sertleşiyor, mat ve cansız bir görünüm mü alıyor? Dove Boyalı Saçlar Bakım Serisiboyanın kaybettirdiklerini saçınıza geri kazandırıp, dış etkenlere karşı dayanıklılığını arttırıyor

--------------------------------------------------------------------------------

Nemlendirici Şampuan, Nemlendirici Saç Kremi, Yoğun Bakım & Parlaklık Maskesi ve Şekillendirici & Koruyucu Bakım Kompleksi 7/24 ürünlerinden oluşan Dove Boyalı Saçlar Bakım Serisi, boyanın kaybettirdiklerini saçınıza geri kazandırıyor. Saçın dış etkenlere karşı dayanıklılığını artıran seri, boyadan sonra sertleşen saçlara canlılık ve parlaklık katıyor.

Dove, Boyalı Saçlar Bakım Serisini tüketicilerine tanıtmak amacıyla, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Antalyadaki alışveriş merkezleri ve sahillerde yaz boyunca tüketici aktiviteleri düzenliyor. Aktiviteler içerisinde Dove Boyalı Saçlar Bakım Serisini saçlarınıza uygulamanın yanı sıra, Dove uzmanlarından ürün serisi hakkında detaylı bilgi alma şansına da sahipsiniz.

Test sonuçlarına göre Dove Boyalı Saçlar Bakım Serisi, 7 yıkamadan itibaren, saçın %73e kadar daha güçlü olmasını sağlarken, kırık oluşumunu %70e kadar azaltıp; saçların %90 daha yumuşak, pürüzsüz ve parlak olmasına yardımcı oluyor.Dove Boyalı Saçlar için Nemlendirici Şampuan ve Saç Bakım Kremi
Nemlendirici Şampuan, saçınızın temizlenmesini sağlarken, Nemlendirici Saç Kremi sayesinde saçınızı kolaylıkla tarayabilirsiniz. İçeriğindeki ¼ nemlendirici sütle, boyalı saçların ihtiyacı olan nemi geri kazanmasına yardımcı olur. Saçınızın ihtiyaç duyduğu ekstra bakımı yapar. Boyalı saçı UV ışınlarına karşı korur, saçın güneş ışınlarından ötürü renk kaybına uğramasını engeller.


Dove Hair Silk (Boyalı Saçlar için Yoğun Bakım ve Parlaklık Maskesi)
İçerdiği yoğun nemlendiricilerle her bir saç telinin kalbine nüfuz ederek boyalı saçları yeniler, derinlemesine canlandırır, boyalı saçların kurumasına engel olur. Hafif yapısı sayesinde saça etkin bir şekilde nüfuz ederken ağırlık hissi uyandırmaz.

Dove Boyalı Saçlar için Şekillendirici & Koruyucu Bakım Kompleksi 7/24
Şekillendirici & Koruyucu Bakım Kompleksi 7/24, saçınıza kolay şekil vermenizi sağlarken, içeriğindeki 1/4 nemlendirici süt sayesinde boyalı saçın ihtiyaç duyduğu ekstra bakımı yapar, boyanın kaybettirdiklerini geri kazandırır. Saçı fön, fırça gibi dış etkenlere karşı korur. Saçınıza doğal bir canlılık ve hareketlilik kazandırırken, elektiriklenmesini de önler.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 554
favori
like
share
elma kurdu Tarih: 30.12.2007 10:46
teşekkürler
fiLiz Tarih: 05.12.2005 18:25
tskler cadiciimm
casper Tarih: 05.12.2005 16:56
paylaşımın için çok teşekkürler canım
SU-PERISI Tarih: 04.12.2005 19:51
paylaşımın için teşekkürler
eBRuLy Tarih: 04.12.2005 19:36
dove gercektende cok iyi
FadiK Tarih: 03.12.2005 02:30
Sagolasin bilgilerin icin tesekkürler cadikizcim