Fenerbahçe'de oynadığı futbolla adından söz ettiren ve rekor bir fiyatla P.S.G'ye giderek Ronaldinho ile beraber oynayan hemen ardından da İngiltere'nin Bolton takımında oynamaya başlayan Jay Jay Okocha İngiltere'deki futbol hayatını bitirmek istediğini açıkladı. Sezon başından beri bir türlü sakatlıktan kurtulamadığını ve yedek kulübesinde oturmanın kendisini üzdüğünü belirten 32 yaşındaki Nijeryalı yıldızı kadrosuna katmak için en çok çaba gösteren Katar takımları. Okocha gibi şova dönük futbolcular için para harcamaktan çekinmeyen Katar takımları transfer için sıraya girmiş durumdalar.

Bazı Türk takımlarının da Okocha'yı tekrar Türkiye'ye getirmek için transfer teklifinde bulundukları gelen haberler arasında.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 349
favori
like
share
puslukurt Tarih: 03.12.2005 15:50
Artık son zamanlarını yaşıyor uzun süreden beri sakat ve bu sakatlık onu bitirdi artık yaşıda ilerlediği için bir türlü toparlanamadı.. :3:
Haber için teşekkürler kurtjara..
ED1 Tarih: 03.12.2005 11:23
Mükemmel ötesi bir futbolcu.. Su yabanci kontenjanin diye lanet sey olmasa FB'ye gelir, Alexle, Appiahla, Anelkayla birlikte acayip sov yaparlar.