Genç kızlar, işte flörtünüzü sizden soğutmamak için asla yapmamanız gerekenler! Onu sıkarak bir yere varamayacağınızı gösteren öneriler.

Ne yazık ki erkekler aşk konusunda kızlara fazla benzemiyor. Kızlar gibi duygularını açıkça ifade edebilme yetenekleri yok! Bu yüzden onları anlamak, ne istediklerini bilebilmek, nelerden hoşlanıp hoşlanmadıklarını anlamak biraz zor oluyor. İlişki içindeyken ona ne kadar yakın olacağımızı kestirebilmek çoğu zaman onu tanımaktan daha bile zor! Tabii bunların sonucu olarak da duygusallığımıza yenilip, üzülen taraf biz kızlar oluyoruz. Aslında iyiliklerini isterken, işlerine burnumuzu gereğinden fazla sokmuş oluyoruz! İşte ilişki esnasında asla yapmaman gerekenler! Yaparsan da, bil ki sana "Off ya! Aynı annem gibisin!" diyecek ve belki de güzel giden ilişkin epey hasar almış olacak...

DEDEKTİF OLMA

* Sabahtan akşama kadar dedektif gibi arayıp; "Neredesin? Kimlerlesin? Ne yapıyorsun?" gibi soruları soruyorsan, işte onun en sevmediği şeyi yapıyorsun demektir!

* Her buluşmanızda ona; "Yemek yedin mi? Aç mısın?" gibisinden sorular yönelterek üstüne gitme. Çünkü sürekli aynı soruları sormakla, merakının inandırıcılığını öldürmüş olursun.

* Sırnaşık tavırların onun çok hoşuna gidiyorsa ve sana da bunu söylemişse, illa çok hoşuna gidiyor diye bunu defalarca tekrarlama! Biliyorsun ki tekrarlanan espriler, bir süre sonra, güldürmekten çok eziyet çektirmeye yararlar.

ARAYANI SORMA

* Sakın arkadaşlarını kıskanma. Onlarla vakit geçirmek istediğinde, ona surat asma. Sen nasıl arkadaşlarınla akşam üstü çay dedikoduları yapıyorsan, onun da bir hayatı olduğunu unutma ve akşamları dışarıya çıkmak istediğinde "Ben de gelmek istiyorum!" diye tutturma.

FAZLA CİDDİ DURMA!

* İlişkinizle ilgili geleceğe yönelik planlarından ona fazla bahsetme. Erkekler hangi yaşta olurlarsa olsunlar, evlilik fikrinden fazlasıyla korkarlar. Onunla ne kadar ciddi olduğunu belli etmek için, illa ki 'hayalindeki düğünü' tarif etmen gerekmiyor.

* Telefonu her çaldığında, kimin aradığını görmek için atlama! Hatta bunu sorma bile. Bu şekilde davranman ona güvendiğinin belirtisidir.

* Eğer sana 'seni sevdiğini' bir kereden fazla söylememişse, daha fazla üzerine gitme! Seni sevdiğine gerçekten inanıyorsan bunu defalarca duymanın sana bir artısı olmayacaktır.

* Her şeye 'evet' deme! Onun söylediklerine harfi harfine uyman demek, mükemmel bir ilişki yaşıyorsunuz demek değildir. Kendi yapmak istediklerini açıkça ifade et.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1767
favori
like
share
quinn Tarih: 02.02.2006 11:31
tesekkurler :3:
hallavye Tarih: 14.12.2005 14:20
Valla verdiğiniz tüm taktiklere dikkat edicem sağolasınız bayanlar
casper Tarih: 05.12.2005 17:22
paylaşımın için çok teşekkürler canım
eBRuLy Tarih: 04.12.2005 00:16
iyi bir fikir sari menekse :46:
Sari Menekse Tarih: 03.12.2005 23:19
bir taktik,caktirmadan uygulayin :23:

ben oglum ile kartondan saat yaptik ve yeni bir oyun kesfettik .Saati istedigim vakite ceviriyorum ve o vakit nerde oldugunu ve ne yaptigini soruyorum.Böylelikle caktirmadan ne yaptigini bir nevi ögreniyorum :5: bu oyunu esiniz veya sevgilinizle oynayin.kesin cok eglenceli olacaktir
direk olarak sorgularcasina hissetmez kendisini.merak etmeyin birsey anlamaz :-)
FadiK Tarih: 03.12.2005 02:37
Sagolasin bilgilerin icin tesekkürler ebrulycim