Milli futbolcu, Hamburg maçında Demele dirsek atınca hocası Rapolderin tepkisini çekti. Köln Teknik Direktörü Bu Alpayın buradaki sonu dedi

Hafta içinde İsviçre maçında yaptıkları nedeniyle FIFAya hesap veren milli oyuncumuz, formasını giydiği Kölnün dün Hamburg ile yaptığı maçta rakip oyuncu Demele dirsek attı. Hakem olayı görmediği için kırmızı kart çıkarmadı ama Kölnün hocası Rapolder, Alpayı hemen oyundan aldı. Küplere binen Rapolder Bu dirsek onun Kölndeki sonu olabilir. Böyle bir hareketi nasıl yapar, anlamıyorum dedi. Alman Federasyonunun da Alpaya en az 3 maç ceza verebilmeceği bildirildi.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 448
favori
like
share
kurtjara Tarih: 06.12.2005 18:20
Alpay'a 4 maç ceza verildi
Alman Futbol Federasyonu (DFB), Bundesliga takımlarından FC Köln'de oynayan milli futbolcu Alpay Özalan'a 4 maç ceza verdi.

DFB Denetleme Komisyonu, 3 Aralık'ta Hamburger SV-FC Köln karşılaşmasında Alpay Özalan'ın rakibi Guy Demel'e kasıtlı olarak dirsek attığına, bunun da sportmence bir hareket olmadığına karar verdi. Buna göre Ocak ayı sonuna kadar FC Köln'de forma giyemeyeceği belirtilen milli futbolcu Alpay Özalan'ın ligin 19. haftasında VFB Stuttgart ile yapılacak maçta oynayabileceği belirtildi.
puslukurt Tarih: 04.12.2005 14:35
Bu adam zaten sahaya futbol oynamaya çıkmıyor bence futbolu bırakması lazım bu bir değil kaç kere aynı hareketleri yaptı.. :9: