Türkiyede ilk defa düzleştirici bir ürün hem saçları onarıp bakım yapıyor hem de en kuzu kıvırcığı saçı bile dümdüz yapıyor.

Evet yalnış okumadınız daha önce ürünler özellikle en son defrize ürünleri de saçı yıpratmadan ne kadar düzleştirebilirse o kadar düzleştiriyordu "kıvırcık saçları iri dalgaya" dönüştürmekten daha fazlası yapılamıyordu.

Saçın yıpranma riski yüksek olduğundan bizler de bu tür işlemlerde saçın dümdüz olabileceği konusunda çok fazla garanti veremiyorduk. Fakat Eczacıbaşının uzun zamandır üstünde çalıştığı "straight terapy" isimli yeni ürün hem saça inanılmaz güçlü bir bakım yapıyor hem de saçların ne kadar kıvırcık olursa olsun dümdüz olmasını sağlıyor. Bunu öyle güzel anlattılar ki size de bahsetmeden edemiyeceğim...


Hani şu bildiğimiz yumurta testi varya işte o testin bir benzerini kuzu kvıcığı ve incecik bir saçta gözlerimizin önünde uyguladılar ve saçın yarısı dümdüz ve yumuşacık iken diğer bir yarısı bonus kıvırcığı ile öylece kaldı... Hiçbir şekillendirici kullanılmadı hatta saçın dümdüz kısmını deneyi kanıtlamak için su ile ıslattılar ve sonuç gerçekten inanılmazdı saç hala dümdüz duruyordu yani kabarıp kıvırcıklaşmadı..

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 576
favori
like
share
casper Tarih: 05.12.2005 16:27
ya bu konu çok ilgimi çekti.aslında benim saçlarım kıvırcık değil .ama düz de değil.eee tabii bende düz saç a bayılıyorum.Sonuçta konu ilgimi çekti .ama acaba saçı gerçekten yıpratmıyormu?onu merak ettim.neyse biraz insanlar denesin,anlarız.

Sağolasın hayatım.
hOney Tarih: 04.12.2005 23:06
Bu yöntem benim saclarada isler mi ki.. :78:

Gerci ben saclarimi sefiom ama.. :10:
eBRuLy Tarih: 04.12.2005 23:01
tesekkürler canim bilgilerin icin
FadiK Tarih: 04.12.2005 21:00
Sagol cadikizcim cok tesekkurler bilgilerin icin
SU-PERISI Tarih: 04.12.2005 17:54
paylaşımın için teşekkürler